Positivus festivālā arī "Instrumenti"!

 11. jūnijs 2009 9:10 Ziņa

Viņi Latvijā ir sacēluši īstu vētru par savu izcelsmi un vairākus pašmāju pasākumus  satriekuši ar labāko uzstāšanos. Tie ir Instrumenti, grupa, kas šovasar savu galveno uzstāšanos sniegs Positivus festivālā. Nesen radio stacijas sākušas spēlēt grupas pirmo dziesmu  latviešu valodā – Apēst Tevi.Publicitātes foto


Instrumenti šobrīd aktīvi ceļo – pēdējo nedēļu laikā grupa  pabijusi pat Austrālijā, bet šovasar būs sastopama vairākos festivālos Eiropā, tostarp arī Positivus festivālā, kas 17.-18.jūlijā notiks Salacgrīvā. Rudenī Skandināvijas valstīs iznāks Instrumenti debijas albums, kurš gada beigās, iespējams, tiks izdots arī Baltijā.

Grupas profilu vari apskatīt šeit:
http://www.draugiem.lv/instrumenti

Positivus festivāls, kurā šogad spēlēs tādas zvaigznes kā Prāta Vētra, Moby, Sinead O’Connor, Peter Doherty un daudzi citi, ir lielākais muzikālais pasākums šovasar, kurā uz vismaz 8 skatuvēm uzstāsies vairāk nekā 50 lieliski ārzemju un labākie pašmāju mākslinieki. Katru gadu Positivus festivāls piedāvā daudzveidīgas atpūtas un izklaides iespējas, kas sniedzas krietni pāri mūzikas robežām.

Festivāla biļetes nopērkamas Biļešu Serviss kasēs. Festivāla divu dienu biļete maksā Ls 29, ar vietu telšu pilsētiņā - Ls 32,50. Vienas dienas biļete festivāla apmeklējumam piektdien, 17.jūlijā, maksā Ls 15. Vienas dienas biļete festivāla apmeklējumam sestdien, 18.jūlijā, maksā Ls 20. Vienas dienas biļešu skaits ir ļoti ierobežots! Pieejama arī grupas biļete – pērkot piecas biļetes, sesto saņemsiet bez maksas. Bērniem līdz 10 gadu vecumam ieeja festivālā kopā ar pieaugušo, kam ir derīga festivāla biļete, bez maksas.
 
POSITIVUS FESTIVĀLA 2009 apstiprinātie mākslinieki:
PRĀTA VĒTRA
MOBY
SINEAD O’CONNOR
PETER DOHERTY
EBONY BONES
THE WHIP
TWO DOOR CINEMA CLUB
THE HAPPY ENDINGS
THE LEISURE SOCIETY
SONS OF NOEL AND ADRIAN
THE TIGER LILLIES
JACK BEATS
DZELTENIE PASTNIEKI
ZIG ZAG
THE HOBOS
MARTIN CONFUSED
EL MARS
GAUJARTS
MONA DE BO
SATELLITESLV
VOICESKS VOISKA
MARIPOSSA
HOSPITĀĻU IELA
POP BEATS POETRY
INSTRUMENTI

Vairāk informācijas: www.positivusfestival.com
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas