Igo un Ella koncertā visai ģimenei klubā Essential

 10. jūnijs 2009 10:00 Ziņa

Svētdien, 14.jūnijā klubā Essential notiks koncerts visai ģimenei, kurā šoreiz uzstāsies dziedātāji Igo un Ella. Ar Čili Picas Drauga karti un Essential kluba karti ieeja bez maksas.Publicitātes foto


Igo koncerts iecerēts kā retrospekcija dziedātāja 30 gadiem uz skatuves, kas kopš pagājušā gada rudens tikuši plaši atzīmēti ar koncertiem visā Latvijā. Koncertā 14.jūnijā Igo izpildīs dziesmas no sava jubilejas albuma – labāko dziesmu izlases Spēle.

Koncerta viesis – Dj Ella. Stundu garais un enerģiskais Dj Ella sets Bring me back to basics liks skatītājiem atgriezties patīkamās atmiņās par aizgājušiem laikiem, kad deju klubu grīdu kustināja tādi pasaules deju mūzikas hiti kā Fragma – Tocas Miracle, Body Rockers – I Like The Way You Move, Luciana – Yeah Yeah un dziesmas no Dj Ella albuma Welcome To The Club. Šajā šovā Dj vienlaikus būs arī vokālists un šovam piesaistīs arī dzīvo instrumentu – perkusijas. Šovu papildinās go go dejotājas no Dance De Lux.

Ikviens un īpaši tie, kas svētdienas pavada galvaspilsētā, ir aicināti klātienē vērot Igo un Ellas koncertu – TV ierakstu klubā Essential plkst. 14:30 (ieeja no plkst. 14) un plkst. 20 (ieeja no plkst. 19). Uz dienas koncertu bērniem līdz 6 gadu vecumam ieeja bez maksas, darbosies bērnu istaba, kur mazuļus izklaidēs Pepija no Ballītes bērniem Jampadrača (www.ballitesberniem.lv). Pēc vakara koncerta notiks afterparty ballīte.

Biļetes par 1 vai 2 Ls iepriekšpārdošanā – www.bezrindas.lv. Pirms koncerta – par latu dārgāk. Čili Picas Drauga kartes un Essential Club kartes īpašniekiem ieeja par brīvu. Piedaloties konkursā mājas lapā Platforma.lv, iespējams laimēt koncerta ielūgumus.

Svētdienās koncertus var vērot interneta tiešraidē mājas lapā www.Platforma.lv, kā arī piektdienās plkst. 20 Latvijas Mūzikas kanālā.

Līdz šim nofilmēti jau astoņi koncerti – Otra Puse, The Hobos, Dzelzs Vilks, Liene Šomase, Yana Kay&Intars Rešetins, Melo-M, Aigars Voitišķis, Putnu Balle un Iļģi.


Informāciju sagatavoja: Platforma Music sabiedrisko attiecību vadītājs Jānis Penka
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas