Kuras dienas 2009. gada vasarā nevajag izvēlēties kāzām? 19

 09. jūnijs 2009 15:00 Speciālista viedoklis

Astrologam bieži jāpalīdz izvēlēties piemērotu datumu un laiku kādam svarīgam notikumam. Viens no tādiem ir kāzu datums un laiks. Tā kā lielākajai daļai patīk kāzas svinēt vasarā, tad, protams, vislielākais pieprasījums ir šajā laikā. Otrs ne mazāk svarīgs aspekts ir tas, ka lielākoties kāzas tiek noliktas piektdiena vai sestdienā. Taču šovasar nedēļas nogalēs precēties nebūtu vēlams, informē astrologs Andris Račs.Foto iesūtījusi Rūta Krogzeme, mammam.lv/tetiem.lv reģistrētā mamma.


Diemžēl 2009. gada vasarā atrast labu datumu kāzām kļūst gandrīz nereāli. Mēģināšu paskaidrot, ar ko tas ir saistīts.

Galvenais faktors, kuru izmanto astroloģijā, ir Mēness stāvoklis. Tieši Mēness ietekme ir vislielākā arī ģimenes dzīvē. Mēness atbild par to, lai ģimenei būtu, kur dzīvot, ko ēst, lai atmosfēra mājās būtu labvēlīga. Mēness simbolizē māju, māti, labklājību. Bērnu māmiņai ir jābūt apmierinātai ar sevi, ar sadzīves apstākļiem. Ja tā nebūs, vai ģimenes dzīve būs laba? Ikviens, kuram ir ģimene, zinās atbildi uz šo jautājumu...

Jāsaprot, ka kāzu datums neizmaina divu cilvēku saderību, tas norāda tikai to, kāda būs ģimenes dzīve. Tieši par to tad arī ir lielākās bažas.


Jāsaprot, ka kāzu datums neizmaina divu cilvēku saderību, tas norāda tikai to, kāda būs ģimenes dzīve. Tieši par to tad arī ir lielākās bažas. Tad nu, lūk — 2009. gada vasarā piektdienās un sestdienās Mēness diemžēl nebūs harmoniskos stāvokļos attiecība pret planētām. Planētas Saturns un Urāns, ar kurām tas piektdienās un sestdienās veidos problemātisku mijiedarbību, diemžēl programmēs jaunizveidotās ģimenes uz lielām grūtībām, ierobežojumiem un šķiršanos.

Ilustrācijā paskatīsimies, kādēļ tad tā notiks.Zodiaka aplī mēs redzam, ka laulības dzīvē problēmas radošās planētas Saturns un Urāns atrodas šajā gadā attiecīgi Jaunavas un Zivju zīmēs.

2009. gada vasarā piektdienās un sestdienās Mēness atradīsies 95% Dvīņu, Jaunavas, Strēlnieka un Zivju zīmēs. Tas no astroloģiska viedokļa ir ļoti nepieļaujami kāzu izvēlei, jo Mēness visu laiku atradīsies šo divu problemātisko planētu ietekmē.

Ko darīt? Astrologs ieteiks: oficiālo kāzu reģistrāciju nolikt kādā citā nedēļas dienā un svinēt var arī piektdienā vai sestdienā. Šāda prakse Rietumos ir izplatīta. Zaudējam pirmreizīguma burvību, bet iegūstam lielāku mieru mājās uz daudziem kopdzīves gadiem.

 

Autors: Andris Račs, astrologs, www.astrologos.lv
19 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas