Foto: Vadims Straume


Ģimenes konkursa uzvarētājas fotosesija 6

 28. janvāris 2009 7:05 Justīne Fridrihsone Konkurss

Nesen noslēdzās mammam.lv/tetiem.lv organizētais stāstu konkurss Kā es kļuvu par ģimenes cilvēku, kur balvā varēja iegūt fotosesiju pie profesionāla fotogrāfa visai ģimenei. Šī skaistā bildēšanās ir notikusi, skati bildes galerijā!Mūsu rīkotajā stāstu konkursā uzvarētājas godā suminājām 29 gadus veco Lauru Roznovu, kuras stāsts Iemīlēšanās, kad bērniņš zem sirds bija reizē pārsteidzošs un iedvesmojošs. Proti, raksta autore Laura ar savu mīļoto vīrieti iepazinās, kad bija gaidībās, un mēnesi pēc tam pasaulē nāca meitenīte, kuru arī jaunais vīrietis sauc par SAVU meitiņu.


Drīz piecu bērnu māmiņa
Sazinoties ar uzvarētāju par gaidāmo fotosesiju, Laura mūs atkal pārsteidza — jau piecus gadus viņa ar ģimeni dzīvo Zviedrijā. Turp pārcēlušies, jo Laura ir stjuarte un šo valsti viņai piedāvāja kā vienu no bāzes valstīm, kurā dzīvot. Nesen Laura viesojās Latvijā, un šajā laikā saorganizējām arī fotosesiju. Tiesa gan, vienai, bez kuplās ģimenes ar vīru un četriem bērniņiem. Toties nu viņa pirmo reizi piedzīvojusi bildēšanos pie profesionāla fotogrāfa, turklāt gaidībās — aprīlī viņu ģimene gaida pasaulē ierodamies savu piekto (!) atvasīti.


Uzdāvini fotosesiju
Fotosesijas attēlus skaties galerijā! Šo baltās noskaņas bilžu autors ir fotogrāfs Vadims Straume, kas savā arodā strādā jau vairāk nekā desmit gadus. Ja arī tu vēlies iemūžināt savu skaisto gaidīšanas laiku, zvani vai raksti Vadimam (tālrunis: 29474979, e-pasts: v_straume@inbox.lv). Tāpat vari uzrunāt viņu kā savu ballīšu, kāzu, kristību vai citu svētku fotogrāfu, vai arī vienkārši uzdāvini kādam sev mīļam cilvēkam skaistu fotosesiju!


Grims īpašiem notikumiem
Konkursa uzvarētājai Laurai Roznovai dāvinājām arī grimu, lai fotogrāfijas izdotos vēl svinīgākas. Par to rūpējās vizāžiste un stiliste Inga Uļinska, kam vari uzdot jautājumus portāla sadaļā Jautā speciālistam, kā arī aicināt viņu palīgos sevi sapucēt — izveidot grimu dzīves svarīgajos svētkos vai palīdzēt izveidot savu stilu, nomainīt garderobi. Ar Ingu vari sazināties, zvanot 29452545 vai rakstot inga.ulinska@gmail.com.


 
6 Pievienot komentāru

Saistītie raksti


Kategorijas