„UgunsGrēkā” uzvar Meldera meita 5

 09. jūnijs 2009 8:30 Ziņa

Seriāla UgunsGrēks radošā komanda tikusi skaidrībā, kura no 1553 meitenēm, kas pieteicās Madaras lomai, spēlēs seriālā. Šī loma uzticēta radio Skonto programmu direktora Valda Meldera meitai Zanei Melderei (17), raksta portāls www.kasjauns.lv.Foto: TV3 publicitātes


Konkursu, kurā Madaras lomai varēja pieteikties meitenes vecumā no 16 līdz 18 gadiem, TV3 izsludināja aprīļa vidū. Atsaucība bija lielāka nekā sākotnēji cerēts — kopumā saņemtas 1553 pieteikuma vēstules. Pēc rūpīgas iepazīšanās ar katru pieteikumu, 145 jaunkundzes aicinātas uz provēm un 118 no tām arī pabija seriāla filmēšanas laukumā. Ar šīm meitenēm kameru priekšā notika saruna, lai paraudzītos uz meiteņu vizuālo un rakstura atbilstību lomai.

Otrajā atlases kārtā izdevās iekļūt vien 29 daiļavām, kur viņām bija iespēja sevi parādīt kādā īpaši atlasei rakstītā epizodē kopā ar Aleksi (Aināru Ančevski).

Foto: Kadrs no Madaras Melderes kino provēm.

Tikai četras meitenes no visām kandidātēm iekļuva noslēdzošajā kārtā, kurā bija jāspēlē kopā ar seriāla aktieri Egilu Melbārdi. Jāatzīst, ka ikviena no viņām kāroja nokļūt skatītākā un iemīļotākā seriāla radošajā komandā.

Šajā provju kārtā scenāristi bija sagatavojuši epizodi, kurā Madarai jābūt pavisam citādai nekā līdz šim spēlēts. Sākumā bija jāspēj notēlot prieku un līksmību, bet noslēgumā – asaras un izmisumu. Tas deva iespēju gan meitenēm pašām, gan arī seriāla veidotājiem izvērtēt kandidātu aktiermeistarības dotības, gribasspēku, vitalitāti, spēju darboties un koncentrēties kameru un fotoaparātu priekšā.

Pārbaudījumus pēdējā kārtā izdzīvoja arī aktrises Agneses Zeltiņas meita Marija Romija Zeltiņa, kā arī Anete Krasovska un Kristīne Priedīte. Viņas visas būs epizodiski redzamas jaunajā seriāla sezonā. Bet tikai Zane Meldere darbu seriālā turpinās pastāvīgi.

 

 

 

 

 Vairāk par šo lasi www.kasjauns.lv.

Autores: Zane Vilka, Vita Zvaigznīte, www.kasjauns.lv
5 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas