Rīkos izglītojošu semināru vecākiem par rotaļāšanās nozīmīgumu bērna attīstībā

 08. jūnijs 2009 11:00 Reklāmas projekts

No 17. līdz 18.jūnijam Bērnu un vecāku izglītības centrā Prosum notiks seminārs vecākiem - Kā gudri rotaļāties ar savu mazuli, kurā aicināts piedalīties ikviens interesents, kuram svarīga sava bērna attīstība. Pasākumu rīkos centrs - izglītība visai ģimenei Prosum.Reklāmfoto


Semināra dalībnieki tiks iepazīstināti ar efektīvām rotaļu metodēm, kā veicināt bērna attīstību noteiktos vecuma posmos, kā caur rotaļām atbrīvoties no pagātnes pārdzīvojumiem un kā mūzika ietekmē bērna attīstību. Ar tām iepazīstinās Latvijā vispāratzīti speciālisti: psihoterapeite Jurita Smiltiņa, pirmsskolas pedagoģe Dace Leja un folkloriste Ilga Reizniece.

Pasākuma laikā ikvienam vecākam būs iespēja pašam praksē izmēģināt aizraujošu rotaļu izgatavošanu, un kopā ar saviem bērniem gūt prieku dziedot un rotaļājoties, kā arī uzdot jautājumus un saņemt konsultācijas psihoterapeitei.

Semināra sākums - 17.jūnijā plkst. 17.30. Visus interesentus aicinām reģistrēties laicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots. Reģistrējoties līdz 15.jūnijam maksa tikai 15 Ls. Reģistrēties var interneta mājas lapā www.prosum.lv, kā arī pa tālruni - 29121843.

Par centru – izglītība visai ģimenei Prosum:
SIA Prosum mērķis ir attīstīt izglītības Centru bērniem un vecākiem. Vecākiem jau šobrīd piedāvājam izglītojošus seminārus, savukārt bērniem plānojam piedāvāt licenzētu pirmsskolas izglītības programmu (vecumā no 2 – 7 gadiem), inovatīvu izglītības programmu bērniem ar īpašām vajadzībām, kā arī radošās attīstības un muzikāli izglītojošo programmu (vecumā no 1 līdz 12 gadiem).


Papildus informācija:
Sandra Daubure
SIA Prosum valdes locekle
Tālr: +371 2 9121 843
e-mail: daubure@prosum.lv
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas