Slavenību meitas sacenšas par iekļūšanu seriālā "UgunsGrēks"

 06. jūnijs 2009 10:00 Ziņa

Aktrises Agneses Zeltiņas meita Marija Romija (16) un radio Skonto programmu direktora Valda Meldera meita Zane (17) nupat piedalījās seriāla UgunsGrēks jauno aktrišu atlases pēdējā kārtā, kurā bija jātiek galā ar mulsinošām situācijām. Kura no viņām tiks izvēlēta jaunajai lomai, būs zināms nākamnedēļ.


TV3 publicitātes foto


Jaunas aktrises – Madaras lomas atveidotājas – meklējumi TV3 seriālā UgunsGrēks ilgst jau pāris mēnešu, un tiem pieteicās vismaz 1000 meiteņu. Pēc vairākām atlases kārtām un provēm seriāla uzņemšanas studijā vēlā ceturtdienas vakarā „uz strīpas” stājās četras veiksmīgākās pretendentes, lai kopā ar aktieriem izspēlētu pēdējo proves epizodi. Tostarp – aktrises Agneses Zeltiņas meita Marija Romija Zeltiņa un radio cilvēka Valda Meldera vecākā meita Zane Meldere. Pēc īpaša scenārija visām meitenēm nācās tikt galā ar mulsinošu situāciju, ko ar viņām izspēlēja Gunāra lomas atveidotājs seriālā Egils Melbārdis – viņš savai jaunajai mīļākajai paziņoja, ka starp viņiem viss beidzies…

To, kura meitene būs tikusi pie lomas, zināsim nākamnedēļ. Jāpiebilst, ka Zeltiņas meitai šī nebūt nav pirmā aktrises pieredze. Pirms astoņiem gadiem Marija kopā ar mammu spēlēja režisora Alvja Hermaņa iestudētajā izrādē Vilkumuižas jaunkundzes. Aktrises meita piedalījusies arī Zelta zivtiņas reklāmas seriāla Būs par ko parunāt! jauno dalībnieku atlases konkursā. Kad Marija vēl dzīvoja Maskavā, viņa piedalījās neskaitāmās fotosesijās un apmeklēja arī filmu, reklāmu un seriālu kastingus. Reiz meitenei pat piedāvāta loma kādā Krievijas seriālā, tomēr Marija dažādu apstākļu dēļ tajā nepiedalījās.

Attēlā: Zane Meldere un Egils Melnbārdis


Vēl pirms vairākiem mēnešiem Agneses meita Marija uzsvēra, ka nevēlas iet mātes pēdās un kļūt par aktrisi. Nu viņa domas mainījusi. Kamēr Agnese Zeltiņa kopā ar draugu Miku Ozoliņu darbojas filmu industrijā Losandželosā, Marija Rīgā dzīvo patstāvīgu dzīvi. Pie mazmeitas ik dienu nākot vecmāmiņa — teātra zinātniece Guna Zeltiņa. Marija, kura nupat beigusi 9. klasi Rīgas 3. vidusskolā, atzīst, ka pagaidām nav izlēmusi, vai pēc skolas beigšanas dosies pie mammas uz dzīvi Amerikā. „Pašlaik ļoti ceru, ka izdosies iestāties Rīgas Valsts 1. ģimnāzijā,” neslēpj Zeltiņa, piebilzdama, ka nākotnes profesiju pagaidām nav izvēlējusies. „Man bija sapnis kļūt par plastikas ķirurģi, jo gribētu palīdzēt cilvēkiem, kam ir iedzimti vizuāli defekti vai negadījumos izkropļots izskats. Neslēpšu, ka mazliet satraucos, jo pagaidām neesmu izlēmusi, par ko vēlos kļūt. Tomēr dzīvoju pēc principa: ja arī kaut ko izvēlēsies nepareizi, tāpat dzīve tevi iesviedīs tur, kur tev ir jābūt. Nākotne ir neparedzama, plāni mainās. Kā mamma saka: „Es nezinu, kas ar mani rītdien notiks!” Un arī man tas šķiet satraucoši,” spriež Agneses Zeltiņas meita. Marija bilst, ka saistoša viņai šķiet arī mammas nodarbošanās, un, pēc viņas domām, modeles un aktrises darbs ir itin piemērots jaunām meitenēm. „Diemžēl bērniem un jauniešiem Latvijā šajā ziņā ir ļoti maz iespēju. Īpaši pēc lomas UgunsGrēkā neraujos, bet, ja būšu piemērota un mani paņems, tad, protams, priecāšos,” atzīst Marija.

Autore: Vita Zvaigznīte, www.kasjauns.lv