Slavenību meitas sacenšas par iekļūšanu seriālā "UgunsGrēks"

Dzēsts lietotājs

Godīgi sakot smieklīgi, izsludina pa visu Latviju ka meklē jaunas atktrises, bet ir jau skaidrs ka priekšroka tiek dota tautā pazīstamu cilvēku bērniem, varēja netērēt laiku un uzreiz no tādiem atlasīt. :) Bet prieks par meitenēm lai veicās!

Dzēsts lietotājs

Tur tak skaidrs ka Zeltiņas meita tiks!!!!Un piekrītu Sandai!!!!

Dzēsts lietotājs

Vispār tas seriāls ir nebaudāms stulbs murgs. 
Latvijā NAV slavenību (varbūt Pauls un Kaupers, bet arī ju nē).
Sacensties par iekļūšanu tādā mēslā? Tad jau labāk paketes reklamēt.

Dzēsts lietotājs

abas divas taadas nekaadas, vaitanu lv nav glitaaku meitenju? aa bet tad jau nebus slaveniiba :D seriaals stulbs, latviehsu aktieri nemak teelot.

Dzēsts lietotājs

..man gan patiik abas meitenes... ..un seriaals ir taads kaada muus mentalitaate... ..par konkursu - tur gan - tad jau vareeja uzreiz..;) ..Lai vinjaam abaam viss izdodas!!!;)

Dzēsts lietotājs

Es arī tā domāju... Kamdēļ bija vajadzīgs konkurss,ja iekļuva slavenību meitas... Mazliet negodīgi...Jau teikts,ka Marijai nez kādas iespējas bijušas...Bet citām,neredzētām sejām neļauj pamēģināt,,,,,,Stulbi

Dzēsts lietotājs

Nu vispār jau rakstā teikts, ka ne tikai slavenību meitas iekļuva..:) Un vispār nesaprotu, kāpēc atkal izlaužas negācijas par diezgan neitrālu, bet interesantu ziņu.. Un lai arī neesmu baigā seriālu cienītāja, man patīk, ka ir viens tāds kvalitatīvs latviešu seriāls, kas ļauj novērtēt pašmāju aktierus, iepazīt jaunos, utt.. Tas taču ir pozitīvi!!!!!

Dzēsts lietotājs

Piekrītu Sindijai!
1 2 3

Kategorijas