Labākais bērna joks – Apdesošu māsu!

 05. jūnijs 2009 13:00 Konkurss

Paldies visiem šīs nedēļas Bērnu anekdošu konkursa dalībniekiem! Šajā nedēļā mūs priecēja anekdotes par mājās Murlini Murlo, par dalīšanos ar rotaļlietām un kārumiem un arī par mīļajiem vectētiņiem! Aicinām piedalīties arī nākamās nedēļas konkursā! Nākamās nedēļas uzvarētājam skanīga balva no mūzikas izdevniecības Platforma Music.Foto: iesūtījusi Dagnija Antane, mammam.lv reģistrētā mamma


Šīs nedēļas uzvarētāja ir Rūta Daniševska ar anekdoti "Apdesošu māsu". Balvā vērtīgā G. Bolotovska un A. Caregorodceva sarakstītā grāmata „Trīs svarīgākie gadi” no apgāda Zvaigzne ABC  par to, kā kopt, ēdināt, audzināt un ārstēt bērnu.

Lai sazinātos par balvas saņemšanu, rakstiet audra@mammam.lv vai zvaniet 22016107.
 
Nedēļas anekdote
Artis (3,5 gadi) un māsa (7 mēn.) palikuši divatā ar Arta audzinātāju. Artis saka: "Sanita, skaties, es apdesošu māsu!" Sanita brīnās: "Ko tu darīsi?" Artis: "Skaties!" Un skrien apkārt uz grīdas guļošajai māsai!


Iesūti arī  tu savu joku un saņem interesantas un noderīgas balvas no mammam.lv/tetiem.lv sadarbības partneriem!  Nākamās nedēļas uzvarētājam skanīga balva no mūzikas izdevniecības “Platforma Music”.

Konkursā piedalīsies visas anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz piektdienas (12.06.) rītam pulksten 10.00. Rezultātus paziņosim piektdienas pēcpusdienā.
 
Lai piedalītos bērnu anekdošu konkursā, iesūti bērna anekdoti un foto!
 
Lasi citas iesūtītās bērnu anekdotes!
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas