Joprojām tevī iemīlos... 9

 06. jūnijs 2009 13:30 Pieredze

Es tevī iemīlējos. Pirmoreiz tu ar mani nerunāji, man šķita, ka pat neredzi. Es ne uz ko necerēju, neko negaidīju, bet tomēr...Foto: mammamuntetiem.lv


Iemīlējos tevī otrreiz. Iepriekš biju sāpināta, dzīvoju ar sāpošu sirdi, un tu liki man justies labāk. Tu iemācīji man mīlēt, mīlot mani tādu, kāda esmu. Nemēģinot pārveidot un nemācot, vienkārši — mīlot.
Iemīlējos tevī trešo reizi. Piedzima mūsu dēls. Es redzēju tavas acis, kad tu pirmo reizi viņu ieraudzīji — tajās bija tik daudz mīlestības uz  mums abiem. Tā mani apņēma un es pacēlos spārnos..
Tu iemācīji man mīlēt, mīlot mani tādu, kāda esmu.
 
Es tevī iemīlējos ceturto reizi.. tu atnāci pie manis un uzdāvināji kastani. Vienkārši tāpat. Lai mani satiktu un lai noskūpstītu..
... es tevī iemīlos. Jau atkal. Pati vairs nemaz nezinu kuro reizi... Kad tu pienāc no muguras un mani apskauj. Kad atglaud manus matus no pieres. Kad spēlējies ar mūsu bērniem. Kad uzklausi manas bēdas. Es iemīlos, lasot tavas vēstules. Ieelpojot tavu smaržu. Tu esi mans labākais draugs. Mans uzticamākais sabiedrotais. Mana ābola otra pusīte...9 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas