Bērnu atziņu konkurss: Kas ir mīlestība?

Dzēsts lietotājs

mīlestība ir tā ,kad maizes gabaliņš ir tikai viens , bet mēs esam divas meitas mammai,viņa maizīti sadala uz pusēm sev neatstājot ne kumosiņa.katrīna (2,5 gadi)

Dzēsts lietotājs

Kas ir mīlestība? KRISTENS 4gadi     Kad puikam pajautāju kas ir mīlestība. Viņš pasmējās un sacīja : " Kas tu Mammuci nezini, mīlestība ir kautkur gaisā."

Dzēsts lietotājs

Ko mazie bērni domā par mīlestību? - Ja gribi patikt meitenei, tev viņai jāsaka, ka viņa ir skaista pat tad, ja viņa tāda nav. (Roberts - 7 g) - Cilvēks pats nevar izdomāt, ko apprecēs, kad izaug liels, jo to izdomā Dievs. Un kad jūs esat apprecējušies, tikai tad tu atklāj, kur esi iegrābusies. (Krista - 8 g, ) - Kad esi izaudzis un gribi precēties, tev ir jāatrod meitene, kurai patīk tas pats, kas tev. Piemēram, ja tev patīk sports, vajag, lai arī viņai patiktu. (Alans - 10 g, ) - Kad puisis un meitene ir iemīlējušies, viņi iet uz kino, lai varētu sēdēt blakus. (Stefans - 8 g) - Iemīlējušies kafejnīcā visu laiku blenž viens uz otru, kamēr atdziest ēdiens. Normāli cilvēki vairāk domā par ēšanu. (Breds - 8 g) - Ja tu nobučo kādu meiteni, tev ar viņu obligāti jāprecas. (Haralds - 8 g ) -Ja tev nav daudz piķa, tu nevari bučot meiteni, jo viņām vienmēr jādāvina visādas dāvanas, konfektes un gredzeni. (Juris - 10 g) - Mīlestība pati tevi atradīs. Pat, ja tu mēģināsi no tās noslēpties. Vismaz man tā vienmēr ir: kopš 5 gadu vecuma es slēpjos no meitenēm, bet viņas mani vienalga vienmēr atrod. (Dāvis - 8 g) - Es domāju, ka mīlestība ir muļķīga padarīšana! Bet varbūt es tomēr kādreiz pamēģināšu, kad izaugšu. (Filips - 9 g) - Mīlestība esot pasaulē svarīgākā lieta, bet, manuprāt, basketbolam arī nav ne vainas. (Georgs - 8 g) - Lai iemīlētos, tev jātiek sašautam ar kaut kādu tur bultu, taču pārējais vairs neesot sāpīgi. (Miks - 8 g) - Ja iemīlēšanās iet tikpat ilgi, cik es mācījos lasīt, tad es to negribu darīt! (Gita - 7 g,)
Iesūtīja Imants Serts

Kategorijas