Foto: Viktorija Kuprijanova, http://www.bernufoto.lv/


Bērnu atziņu konkurss: Kas ir mīlestība? 3

 27. janvāris 2009 14:00 Ziņa

Pavaicā savam bērnam: Kas ir mīlestība? Ko tu mīli, kāpēc? Ko nozīmē mīlēt? Ar ko var salīdzināt mīlestību? Iespējams, ka atbilde tevi izbrīnīs. Un iespējams tieši tava bērna atziņa izskanēs radio Skonto ēterā un saņems pārsteiguma balvu!"Mīlestība - tas ir tad, kad tu pasaki puikam, ka tev patīk viņa krekls un viņš to valkā katru dienu." (Noels, 7 gadi)

"Kad mana vecmāmiņa saslima ar artrītu, viņa vairs nevarēja noliekties un krāsot kājām nagus. Un mans vectētiņš to patstāvīgi darīja viņas vietā. Pat tad, kad viņam pašam rokās izveidojās artrīts. Tā ir mīlestība." (Rebeka, 6 gadi)

"Mīlestība - tas ir tad, kad jūs ejat kaut kur paēst un tu atdod lielāko daļu savu cepto kartupeļu, neprasot pretī neko." (Kristija, 6 gadi)

"Mīlestība ir tad, kad mamma gatavo tētim kafiju un pirms atdod to viņam, pagaršo vai tā ir garšīga." (Denijs, 7 gadi)

Tās ir tikai dažas no atziņām, ko līdzīgā aptaujā pirms pāris gadiem Lielbritānijā sniedza angļu bērni. Arī tavam lolojumam noteikti ir sava neatkārtojama versija par to, kas ir mīlestība un ko nozīmē mīlēt. Atsūti to un kopā veidosim vispatiesāko atziņu krātuvi par mīlestību.

Valentīndienas ieskaņās akciju organizē portāls mammām.lv un tētiem.lv un radio Skonto. Visas atziņas, ko iesūtīsiet līdz 13. februāram tiks publicētas portālā mammām.lv un tētiem.lv. Bet vissirsnīgākās atziņas izskanēs radio Skonto ēterā visas dienas garumā (sākot no 2. februāra).

Ikviens radio Skonto klausītājs un portāla mammām.lv un tētiem.lv lasītājs varēs piedalīties atziņu vērtēšanā. Visaugstāk vērtētie domu graudi saņems pārsteiguma balvas. (Akcijas noslēgums - 16. februārī)

Iesūtot atziņu, noteikti pieraksti sava bērna vārdu, uzvārdu un norādi vecumu. Priecāsimies arī, ja pievienosi mazā asprāša foto.

Lai iesūtītu atziņu redakcijai, spied šeit.

Lai skatītu un novērtētu jau iesūtītās atziņas, spied šeit.


 
3 Pievienot komentāru


Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas