12 stundas bez ūdens 2

 22. janvāris 2009 12:45 Pieredze

Ārsti par mazuļa dzimšanas datumu bija noteikuši 10. oktobri, taču mazais ķipars negribēja tik ilgi sēdēt puncī. 1. oktobra vakarā mazais uzvedās pavisam nejauki - veselu stundu ārdījās pa punci, it kā gribēdams pateikt: laid mani ārā!
Lai arī parasti devos gulēt ap desmitiem vai vienpadsmitiem, šoreiz biju mazliet aizsēdējusies pie televizora. Aptuveni bez piecām minūtēm pusnaktī sāka tecēt ūdeņi, un nevis vienkārši tecēt, bet gāzties kā no spaiņa. Mierīgi savācu visas nepieciešamās lietas un palūdzu tēvam mani aizvest uz slimnīcu. Līdz rītam viss bija mierīgi, kamēr nesāka sāpēt, taču arī sāpes vēl bija paciešamas. Divpadsmitos dienā ārsti beidzot saprata, ka mans bērns jau 12 stundas vēderā atrodas bez ūdens, un pieslēdza mani pie sistēmas, lai dzemde vērtos vaļā.
 
Divpadsmitos dienā ārsti beidzot saprata, ka mans bērns jau 12 stundas vēderā atrodas bez ūdens, un pieslēdza mani pie sistēmas, lai dzemde vērtos vaļā.
 
Tad nu sākās ellīgās sāpes!!! Paldies, ka blakus bija mamma, kas mani vismaz morāli atbalstīja. Pēdējās divas mocību stundas bija vienkārši neiedomājamas! Sāpes atkārtojās viena pēc otras, bez pārtraukuma. Mani pārņēma bezspēks, miegs, bet bija jāiztur! Dzemdību zālē viss bija daudz vienkāršāk - ar pāris grūdieniem mazulis bija laukā. Svars - 4436 grami, garums 58 cm. Un, kā vecmāte izteicās, veiksmīgi, jo dzemdības bija bez plīsumiem! Tāds nu ir mans dzemdību stāsts! :)

 

 

Iesūtījusi Kristīne Ivanova, konkursa Un kāds ir Tavs dzemdību stāsts dalībniece

Ja arī Tu vēlies piedalīties konkursā, sīkāku informāciju lasi šeit. 
Citus konkursā iesūtītos stāstus vērtē šeit. 
2 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Kategorijas