Viens gadījums no simta

 21. janvāris 2009 12:00 Pieredze

Noteiktais dzemdību laiks bija 10.-14. augusts. Tā nu 7. augustā vīriņš pa ceļam uz darbu mani aizveda uz parasto ikmēneša pārbaudi.
Nosvērāmies, izmērījām asinsspiedienu, un dakterīte paskatījās, cik tālu ir ar dzemdību ceļiem. "Vai, te jau divu pirkstu atvērums! Jāiet būs uz dzemdību nodaļu!" Tas tik bija pārsteigums! Nebija nekādu priekšvēstnešu, nekādu sāpju! Dakterīte arī bija pārsteigta, tāds ir viens gadījums no simta. Vēl viņa sataustīja galviņu un pie tās piespiestu kulaciņu. Devāmies uz nodaļu. Tūlīt zvanīju vīriņam, ka vajadzēs atvest somas! Viņš tik iesaucās: "Vai tad jau dzimst?" Tā diena bija pilna ar sakritībām: vīriņu tieši todien norīkoja turpat netālu strādāt, un viņš varēja pusdienlaikā atvest somas, citādi peciņa būtu jātin slimnīcas paladziņos. 
Tūlīt zvanīju vīriņam, ka vajadzēs atvest somas! Viņš tik iesaucās: "Vai tad jau dzimst?"
 
Pēc divām stundiņām mazulīte bija klāt! Svēra 3,710 kg un bija 56 cm gara. Abas rociņas dūrītē savilktas un ļoti dusmīgu sejiņu. Tikko piedzimusi, piekakāja vecmātei plaukstu! "Šī nu būs cīnītāja," vecmāte iesaucās. Tūlīt pēc tam zvanīja vīriņš un, izdzirdējis, ka meitiņa ir klāt, no saviļņojuma pat svaru neprasīja! Ja nebūtu pirmsdzemdību sāpju, varētu teikt, ka viss process tāds nieks vien bija! Kad peciņa bija sakopta, vecmāte pielika viņu man pie krūts, un tā mēs stundu snauduļojām uz dzemdību galda. Mazulīte visu laiku zīda, jo puncītis bija tukšs! Pirmo mēnesi meitiņa izskatījās dusmīga, pēc tam jau parādījās pirmie smaidiņi, un tagad viņa smaida un smejas ļoti bieži... Tā ienāca dzīvē mūsu 7. augusta brīnumiņš! Tas nekas, ka nav 08.08.08. Es visiem saku: ''Septiņnieciņš ir pats jaukākais skaitlis!''
 
Iesūtījusi icca, konkursa Un kāds ir Tavs dzemdību stāsts dalībniece

Ja arī Tu vēlies piedalīties konkursā, sīkāku informāciju lasi šeit. 
Citus konkursā iesūtītos stāstus vērtē šeit. 

 

 
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Kategorijas