Gandrīz nogulētās dzemdības. Pieredzes stāsts

Dzēsts lietotājs

lina

Dzēsts lietotājs

peec tava raksta izlasiisanas saaku domaat!jo esmu 37.ned un nekaasas,saapes vai diskomfortu nejuutu,saaku baidiities ka pat nesapratiisu ka saaksies dzemdiibas,tas buus mans pirnais beebis!

Dzēsts lietotājs

..nav jau tik traki..gluzji nepamanaams process viss tas nav..

Dzēsts lietotājs

nu visādi var gadīties :)
mani vienmēr uzjautrinājuši manas mammas stāsti par dzemdībām. man ir vecāka māsa un brālis. visas dzemdības viņai sākās 6 no rīta. Brālis (vecākais) piedzima ~vienos, māsa ~10, bet es 9:20... :)
kad viņa ar mani nokļuvusi līdz slimnīcai pulkstenis bijis jau 9, bet ārstiem nomaiņa un neviena nav. beidzot viens 9:05 parādījies un pajautājis, vai viņai palātu vajadzētu? mamma tik noteikusi, ka paldies, bet viņai lūdzu dzemdību galdu.. nu 15 min un viss galā.
un par kontrakcijām runājot - mierīgi var nejust. man toč ir bijušas manāmākas MR nekā bija kontrakcijas.. :)
P.S. kaut nu visiem tik viegli un veiksmīgi viss izdotos :)

Dzēsts lietotājs

Lasu, un brīnos.. :) Līdzīgs stāsts kā man ar maniem 3 mazajiem.. :) Lielākās sāpes bija tikai kad jau uz galda biju.. :) Tagad jau saprotot, ka tā vilkšana vēderā bija kontrakcijas.. bet ar 2. bērnu domāju ka vēdera aizcietējums.. :D Tagad smiekli nāk. Ar pirmo bērniņu nogaja ūdeņi, vismaz sapratu, ka sākas. Ar otro vsp nekāda saprašana. Un ar trešo līdzīgi kā ar 2. Mazuli. 

Dzēsts lietotājs

Nja....man ar dzemdibas bija lidzigi...bija apskates pedeja reize un atrste teica ka lai eju uz slimnicu, ka gatava dzendet esot!..Teicu labi...bet ka no polikninikas ta uz majam..un negaju teicu, ka man nekadas sapes van nekur nebrauksu ne ari udeninogajus...Nostaigaju nedelu.....un palika jociga sajuta...un domaju laikam jabrauc....
Kad aizbraucu arste jautaja vai tad nesap...tik smaidiju teicu nee...ar prieku teicu man bus bernins! :)
Apskate..teica ka bus japardur udeni teicu ne gribu visu ta nez pretsapju lidzekliem bet visu 100 dabigi...aizutija uz iztabinu..cep laika atkal parbaude...soreiz gan pardura...pec 25 minutem ar minimalam sapem piedzima puisitis:)

Dzēsts lietotājs

Man ar ceturto... vecmāte aizpilda anketu... ar ko slimojusi...
es stāvu viņas priekšā rāpus.. tā bija vieglēk, jo vēders karājas uz leju... un saku: mums laiks uz zāli...
Skolotāja- ko tu te mani mācīsi!
Nu, gandrīz jau nepaspējām ar!

Dzēsts lietotājs

stasts super...
pec stasta izlasisanas saku aizdomaties par drasudzeni kura puiku laida pasaule pec 3h dzemdibam...tad jau nakamie dzims vel atrak...
priecajos par sadiem stastiem...
pasai ir dvinites...diemzel vinu dzimsana nebija tik skaista un iedvesmojosa...

Saistītie raksti

Kategorijas