Vai iespējams sagatavoties dzemdībām? Skaidro fizioterapeite Klaudija Hēla

Dzēsts lietotājs

Arī es, kad gaidīju savu meitiņu gāju uz Māmiņskolas nodarbībām - bija super....diezgan daudz informācijas ieguvu no vecmātēm. Māmiņskolas nodarbības nav grūtnieču klačošanās, bet gan profesionālu vecmāšu lekcijas un nodarbības kā pareizi jāelpo, kā jāaprūpē pareizi mazulis, utt... Arī es uzskatu,ka dzemdībām var sagatavoties! Jāņem pretī viss, ko apkārtējie Tev sniedz :

Dzēsts lietotājs

Es daudz labraataak palasu graamatu ar viiru pa attieciigo teemu :) tad kad vien ir laiks un veeleeshanaas,nevis man tagad buus jaapielaagojas kautkaadiem kursiem kautkaadaa dienas laikaa :P.Par beerna apruupi man pirmo nedeelju naaks draudzene beernu arste,kura tad visu ar izskaidros un paraadiis tieshi taa kaa tas notiek piemeeram anglijaa :).Kaa jau teicu,elposhana ir instinktiivi un tur nekaadas lekcijas tev nepaliidzees :D.Apkaarteejie pa velti neko nesniedz :D..

Dzēsts lietotājs

Man bija iespeeja dzemdet savu meitinu Somija. Mums ar bija lekcijas, laikam 3 reizes, bet atskiriiba ir taada, ka sais lekcijaas neviens nemaaca kaa elpot jeb kusteeties, jo viniem ir uzskats ka lidz pasaam dzemdiibaam tas var aizmirsties un tomeer siis kustiibas un visi paareejie knifi kuri vareetu atvieglot so smago darbu ir tik loti individuaali un tas naak pasaa procesa laikaa, to nevar iemaaciities kaados kursos. Bet tomeer sie muusu kursi bija interesanti, jo mus iepaziistinaaja ar visaadaam jaunaam lietaam kuras iespeejams dazas buutu pasiem nepieciesamas jau pec bernina piedzimsanas. Piemeeram, kaadi piena pumpiisi ir pieejami (tos vareeja apskatiit aptaustiit utt.) Jeb krusu kreemi, pamperi, bernu ziedes utt. Respektiivi visas siis lietas kuras pirms tam nevajadzeeja pat domaat par, bet lai peec tam kad vajag ko iegaadaaties nebuutu apjukums ko un kaa tas vispaar darbojas utml. Jo neviens jau veikalaa jeb aptiekaa nedos jums aptaustiit un izpeetiit bez steigas, lai saprastu pati vai tas ir tas labaakais tiesi tev.

Saistītie raksti

Kategorijas