Cik maksā skaistas bērna bildītes? 7

 16. janvāris 2009 20:00 Jautājums & atbilde

"Es labprāt mazajam sataisītu foršas bildītes, bet gribu zināt cik tāds prieks maksā?" Atbild foto studijas Bērnu foto fototogrāfe Viktorija Kuprijanova.Foto: Viktorija Kuprijanova, http://www.bernufoto.lv/


Cenas ir dažādas un atkarīgas gan no salona vai fotogrāfa ataršanās vietas, gan no jūsu vēlmēm. Lai atbildētu jūsu jautājumam, apzināju sev zināmus bērnu fotogrāfus un salonus, kas darbojas šajā sfērā, un lūk rezultāts (uzreiz pieminēšu, ka secība ir nejauša):

  • Fotosalons  Linda, (fotostudija.lv), Kr. Barona ielā - 4 bildes maksā Ls 25, 8 bildes - Ls 40.  Bildes saņemsiet izdrukātas.
  • Fotosalons Nāra, ( nara.lv), Avotu ielā  - diemžēl uz mājas lapā norādīto tālruni man šīs dienas laikā ( 16.01.09.) neviens neatbildēja!
  • Fotogrāfe Viktorija Kuprijanova, ( bernufoto.lv, fotoberniem.lv)- cenas no Ls 4 par vienu bildi līdz Ls 70  par 50 bildēm. Klāt ierastajiem studijas foto piedāvā arī datorgrafikas bildes (cena - no Ls 20). Visas bildes saņemsiet gan izdrukātas, gan ierakstītas diskā .
  • Fotogrāfe Agnese Aljēna, (agnesealjena.lv) - no Ls 70  līdz Ls 280. Bildes saņemsiet ierakstītas diskā un noteikts fotogrāfiju skaits (atkarībā no izvēlētā komplekta) būs izdrukāts.
  • Fotogrāfe Ilze Bērziņa, ( fotomirklis.lv) - Ls 40 par 40-60 bildēm. Bildes saņemsiet ierakstītas diskā.
  • Fotogrāfe Laura Krampe, ( eyezoom.lv) - Ls 60 par aptuveni 70 bildēm. 10 bildes būs īpaši apstrādātas. Bildes saņemsiet diskā.
  • Fotogrāfe Natālija Petruhina, ( natalija.ca) - 30LVL par neierobežotu bilžu daudzumu. Papildus jāmaksā, ja vēlas izdrukātas bildes. Visas bildes saņemsiet diskā.

    Noteikti, ir vēl citi fotogrāfi un saloni, kas papildus citiem pakalpojumiem piedāvā arī bērnu fotogrāfiju uzņemšanu un izgatavošanus, taču domāju, ka ieskatam būs pietiekami. Iesaku izpētīt mājas lapās izliktos paraugus! Nav noslēpums, ka visi fotogrāfi mājas lapās ievieto tikai veiksmīgākās bildes, taču stils saglabāsies un jūs saņemsiet aptuveni tādas pašas bildes, kādas redzamas mājas lapā. Vēlu ikvienam atrast savu fotogrāfu!7 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas