Piedalies konkursā un laimē balvas no apgāda Zvaigzne ABC!

 04. jūnijs 2009 13:00 Ziņa

Pēc brīnišķīgās grāmatas „Teiksma par Izmisuli” motīviem ir uzņemta animācijas filma „Pasaka par Despero”, kas šonedēļ uzsāk ceļu pie saviem skatītājiem! Savā pasaulslavenajā pasaku romānā Keita Dikamillo pievēršas noslēpumu apvītam laikmetam  - iespējams, tie ir viduslaiki, un brīnumainai videi - pilij, iespējams, Francijā. Lasi un piedalies konkursā!
Lasītāj, tev ir dota pilnīga izvēles brīvība par notikumiem un izveicīgajiem pasakas varoņiem: par Izmisuli Tillingu - peli, kura mīl mūziku, stāstus un princesi Zirnīti, par žurku Gaismēnu, kura dzīvo tumsā, bet ilgojas pēc gaismas pilnas pasaules, par Midžeriju Sivēnmāti - neaptēstu kalponi, kuru vada vienkārša, bet neiespējama vēlēšanās un par citiem. Šiem varoņiem ir lemts doties ceļojumā, kas tos novedīs dziļā, šausminošā pazemes cietumā, augstu mirdzošā pilī un beigu beigās savedīs kopā.

Atsūti savu - izdomātu vai paša piedzīvotu - spoku vai šausmu stāstu un laimē interesantas balvas - "Šausmu stāsti", "Pūķu stāsti" vai "Pūķa audzēšanas un kopšanas rokasgrāmata". Labākie stāsti tiks publicēti Zvaigzne ABC mājas lapā. Tiek pagarināts spoku un šausmu stāstu iesūtīšanas termiņš līdz 21. jūnijam.

 

Vairāk par konkursu lasi šeit!

 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas