Labdarības nodibinājums – Palīdzēsim.lv

 03. jūnijs 2009 15:20 Ziņa

Mēs esam jauns labdarības nodibinājums – „Palīdzēsim.lv”, kas ir izveidots ar  mērķi palīdzēt Latvijā dzīvojošiem bērniem, kuriem ir veselības, sadzīves vai jebkādas citas problēmas.Foto: mammamuntetiem.lv


Parasti ziedotāji vēlas redzēt, kam tieši viņi ziedo, un tā radās ideja, ka varētu šos bērnus, kuriem ir nepieciešama palīdzība,  parādīt ar fotomākslas palīdzību. Mūsu dalībnieki ir radošas personības, kuru ikdiena paiet aiz foto objektīva prizmas. Tie ir Latvijā pazīstami fotogrāfi – Gvido Kajons, Juris Dreimanis, Ilmārs Znotiņš, Iveta Vaivode, Oļegs Zernovs, Anna Novikova, Jānis Mednis, Raimo Lielbriedis, Valdis Jansons, Kaspars Lielgalvis, Gints Mālderis... mūsu loks ar katru mirkli pieaug!!!
Mēs veidojam fotostāstus par šiem bērniem, ziedotāji var apskatīt fotogrāfijas, izlasīt stāstu, un aktīvi piedalīties, gan ziedošanā, gan arī sekot līdzi, kā visi kopīgiem spēkiem palīdzam.


Cītīgi strādājam pie mājas lapas sagatavošanas, bet tā kā mums jau ir bērniņi, kuriem steidzami nepieciešama palīdzība, izveidojām „blogu”: http://blog.palidzesim.lv  - latviešu valodā un http://blog-ru.palidzesim.lv - krievu valodā.
Mēs ticam, ka, ziedojot un palīdzot citiem, mēs palīdzam arī paši sev. Mēs palīdzam sev izvērtēt mūsu patieso vērtību skalu. Mēs atgādinām sev, ka esam veselāki, veiksmīgāki un uzņēmīgāki, iespējams, tieši tāpēc, lai sniegtu atbalstu tiem, pret kuriem dzīve nav bijusi tik labvēlīga.


Tāpat arī mēs meklējam bērniņus, kuriem nepieciešama palīdzība, tādēļ, ja kādam no Jums ir informācija par kādu mazo radībiņu, kura gaida atbalstu – lūdzu, rakstiet vai zvaniet mums: e-pasts: info@palidzesim.lv; tālr.: 6780 8577; 2911 5545 (Ilze)

Šis laiks nebūs viegls mums visiem, tomēr jau tagad skaidrs, ka dažiem Latvijā tas būs īpaši grūts. Tāpēc PALĪDZĒSIM!

Cerot uz atbalstu un sadarbību,
Ilze Skuja
Projekta autore
e-pasts: ilze.skuja@palidzesim.lv
tālr.: 2911 5545
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas