Foto no veikala Otrā Elpa atklāšanas svētkiem


Radošā darbnīca bērniem un vecākiem labdarības veikalā Otrā Elpa

 03. jūnijs 2009 9:00 Ziņa

Sestdien, 06. jūnijā no plkst. 12.00 – 15.00 labdarības veikalā Otrā Elpa notiks radošā darbnīca bērniem un vecākiem, kuras laikā ikviens apmeklētājs varēs iesaistīties dažādās aktivitātēs. Paredzēta arī sejiņu apgleznošana, uzkodas un dzērieni, savukārt, loterijā kāds veiksminieks savā īpašumā iegūs dāvanu karti pusotru stundu ilgai ģimenes fotosesijai no www.bernufoto.lv.Darbiņu radīšanai izmantosim otrreizējās pārstrādes materiālus un piešķirsim lietām otro elpu!
Pasākuma laikā paredzētas šādas aktivitātes:
•    T-kreklu un trauku apgleznošanā
•    Skaistu fotorāmju radīšanā
•    Somu, kurpju, jostu dekorēšanā
•    Rotu vēršanā
•    Rotaļlietu izgatavošanā
•    Pirkstiņgleznu zīmēšanā

Paredzēta arī sejiņu apgleznošana, uzkodas un dzērieni, savukārt, loterijā kāds veiksminieks savā īpašumā iegūs dāvanu karti pusotru stundu ilgai ģimenes fotosesijai no www.bernufoto.lv.


Piedalīties aicināti visi -  lieli un mazi – līdzi ņemot radošu noskaņojumu!
Dalība par ziedojumiem. Lūdzam pieteikties līdz 5. jūnijam veikalā uz vietas, telefoniski vai pa e-pastu.
Veikala adrese: Marijas iela 13 – 2.stāvs, Berga Bazārs.
Nākamie pasākumi: No 10.-12.jūnijam Otrajā Elpā notiks jau 3. klusā izsole, kuras laikā būs iespēja solīt vairāk un savā īpašumā iegādāties krievu tautas mūzikas instrumentu balalaika, krokodilādas somiņu labai omiņai, praktisku pavārgrāmatu, kas izdota 1905.gadā vecajā drukā, senu, kokgrebumiem rotātu tintnīcu, K.Ubāna reprodukciju kolekciju, ar rokām darinātus raibus brālīšus-lācīšus un citas jaukas lietas. Vairāksolīšanas finišs gaidāms 12.jūnijā plkst. 18:30, kam sekos muzikāls pārsteigums.

Pirmo divu izsoļu laikā labdarības veikalam saziedoti 900Ls, un IEGŪTIE IENĀKUMI TIKS NOVIRZĪTI IDEJU PARTNERU FONDA LABDARĪBAS PROJEKTIEM, par kuriem vairāk informācijas var iegūt www.idejupartneri.lv

Jūnija vidū tiks apkopoti veikala darbības pirmā mēneša finanšu rezultāti un pieņemts lēmums par iegūto līdzekļu sadalījumu starp IPF labdarības iniciatīvām, par ko tiks informēti arī plašsaziņas līdzekļi.


Atgādinām, ka 23. aprīlī Berga Bazārā Ideju partneru fonds atvēris pirmo Latvijā iniciēto labdarības veikalu Otrā Elpa, kurā var iegādāties privātpersonu un organizāciju ziedotas lietas (jaunas un lietotas), kā arī vietējo amatnieku, mākslinieku un ražotāju ziedotus izstrādājumus par ļoti pieņemamām cenām.

 

Informāciju sagatavojusi: Elīna Žagare, Otrā Elpa veikala vadītāja, Ideju partneru fonds
 
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti


Kategorijas