Svētdien 7. jūnijā grupa “Iļģi” ielīgos rīdziniekus

 02. jūnijs 2009 16:00 Ziņa

Jau tradicionāli svētdienās klubā Essential notiek Čili Pica Drauga kartes, Platforma.lv un Pro1 HD Studio organizētie dzīvās mūzikas koncerti, kas tiek iemūžināti TV ierakstā un skatāmi arī interneta tiešraidē. Šo svētdien, 7.jūnijā šī festivāla ietvaros rīdziniekus ielīgos Latvijas postfolkloras kustības aizsācēji un līderi grupa Iļģi. Ar Čili Picas Drauga karti un Essential kluba karti ieeja bez maksas.Publicitātes foto


“Iļģi”, kas dibināti Iļģuciemā tālajā 1981.gadā, kļuvusi par starptautiski visatzītāko Latvijas grupu, kas muzicē “world music” žanrā. Koncertprogrammā – Jāņu dziesmas no jaunā “Iļģu” albuma “Īsākās nakts dziesmas”, kas CD un digitālā formātā būs pieejams no jūnija vidus.

“Jaunais albums un koncertprogramma iecerēts kā seno līgotņu mūsdienīgs tulkojums, kas spētu uzrunāt, ieinteresēt un aizraut arī tos cilvēkus, kas līdz šim nav saskatījuši vasaras Saulgriežu patieso jēgu un burvību,” atklāj grupas “Iļģi” dibinātāja Ilga Reizniece.

Koncerta viesi – folkloras grupa “Laiksna” un Rīgas Danču klubs.

Ikviens un īpaši tie, kas svētdienas pavada galvaspilsētā, ir aicināti klātienē vērot grupas “Iļģi” koncertu – TV ierakstu klubā “Essential” plkst. 14:30 (ieeja no plkst. 14) un plkst. 20 (ieeja no plkst. 19). Uz dienas koncertu bērniem līdz 6 gadu vecumam ieeja bez maksas, darbosies bērnu istaba, kur mazuļus izklaidēs Pepija no “Ballītes bērniem” Jampadrača (www.ballitesberniem.lv). Pēc vakara koncerta notiks “afterparty” ballīte.

Biļetes par 1 vai 2 Ls iepriekšpārdošanā – www.bezrindas.lv. Pirms koncerta – par latu dārgāk. Čili Picas Drauga kartes un Essential Club kartes īpašniekiem ieeja par brīvu. Piedaloties konkursā mājas lapā Platforma.lv, iespējams laimēt koncerta ielūgumus.

“Lai cilvēkus nemulsina koncertu laiks un vieta. Klubā “Essential” pieejamā aparatūra ļauj šos koncertus iemūžināt augstas kvalitātes Full HD TV ierakstā, lai vēlāk katru piektdienas vakaru tos rādītu Latvijas Mūzikas kanāla ēterā,” skaidro Platforma Music vadītājs Rimants Liepiņš. “Svētdienās koncertus var arī vērot interneta tiešraidē mājas lapā www.Platforma.lv.”

Dzīvās mūzikas festivāla ietvaros jau nofilmēti septiņi koncerti – Otra Puse, The Hobos, Dzelzs Vilks, Liene Šomase, Yana Kay&Intars Rešetins, Melo-M, Aigars Voitišķis, kā arī Putnu Balle.

Koncertus piedāvā Čili Pica Drauga karte, Platforma.lv, Pro1 HD Studio, Club Essential un LMK. Informatīvi atbalsta: Mammam.lv, Calis.lv, Latviešu Radio, Tvnet un Draugiem.lv.


Informāciju sagatavoja: Jānis Penka Platforma Music sabiedrisko attiecību vadītājs
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas