Dziedātājai Ancei Krauzei piedzimusi otra meitiņa 4

 02. jūnijs 2009 11:00 Ziņa

Dziedātājas Ances Krauzes (29) un viņas dzīvesdrauga Valda Siliņa (38) ģimenē 18. maijā pasaulē nācis otrs bērniņš – meitiņa Kate. Iespējams, ka arī viņa ar laiku pievienosies māmiņai uz skatuves, kā to dara vecākā māsiņa Elza, raksta www.kasjauns.lvFoto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva. Attēlā Valdis un Ance - nu jau divu meitu vecāki!


Pirmā Ances Krauzes atvasīte – trīsgadīgā Elza – jau apliecinājusi, ka, tāpat kā māmiņa, ir braša dziedātāja. Viņa skatītājus iepriecināja jau divu gadu vecumā, māmiņas priekšnesuma laikā izstādē Bērnu pasaule uz skatuves pūzdama ziepju burbuļus. Pati dziedātāja atzina, ka Elza par palīdzi kļuvusi, jo koncerta laikā nav bijis neviena, kas varētu mazulīti pieskatīt.
Elzai vokālā māksla nebūt nav sveša — kopš pašas mazotnes viņa bijusi līdzi māmiņai gan mēģinājumos, gan koncertos, gan arī mājās Ance meitiņai dzied. „Tas ir ļoti vērtīgi, jo mazs bērns ir kā sūklis — viss, ko tu viņam sniedz, paliek viņa informācijas krātuvītē un var izpausties vēlāk jebkurā brīdī un veidā,” uzskata mamma, sakot, ka Elziņa ir bērns ar savu pārliecību un raksturu: „Viņa man ir liela individuāliste un mēdz rīkoties pēc sava prāta — kad apnīk, mēdz nokāpt no skatuves!” Elza kopā ar māmiņu uzstājās arī pēdējos Raimonda Paula dziedāšanas svētkos hallē Arēna Rīga, kur to darīt viņu aicināja pats maestro.
Tiesa, nevar zināt, vai Kate ies māmiņas pēdās. Iespējams, ka uzvarēs tēta Valda intereses. Kā dziedātāja izteikusies presē, Elzas tētis „balso” par tenisu, tāpēc vecāki jokojot strīdas: Valdis teic, ka Elza būs „mazā raketīte”, bet Ance domā — ka „mazā vijolīte”.


Pauls vainīgs grūtniecībā!

Maestro pirms šī gada martā Arēnā Rīga notikušajiem dziedāšanas svētkiem atskārta interesantu sakritību – kā viņš rīko dziedāšanas svētkus, tā Ance gaida bērniņu. Tāpēc viņš no skatuves pasludināja, ka svētkus tāpēc vairāk nerīkos…
„Ance, es tikai tāpēc nākamos svētkus nerīkošu, jo man ir bail, ka tev atkal būs bērns…”,” smejot bilda Ances talanta atklājējs un popularizētājs Pauls. Jāpiebilst, ka Paula jokam nav nekāda sakara ar nepatiku pret bērniem. Gluži otrādi – Ances mazā meitiņa Elza (2) dziedāšanas svētkos uzstājās kopā ar savu māmiņu. «Dabīgi, ka publika atplaukst, tādus maziņus redzot,» kārtējo reizi praktisks bija Pauls.

Arī portāls mammam.lv/tetiem.lv sirsnīgi sveic laimīgos vecākus!

Autore: Vita Zvaigznīte, www.kasjauns.lv
 
4 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas