Pirms "Prāta Vētras" uzstāsies "The Tiger Lillies"

 29. maijs 2009 19:00 Ziņa

Reiz jau viesojušies Latvijā pirms pāris gadiem, provokatīvie briti atgriežas, lai uzstātos šā gada Positivus festivālā Salacgrīvā un iepriecinātu daudzus savas daiļrades cienītājus. Dauzonīgie The Tiger Lillies būs perfekta kombinācija pirms Prāta Vētras!Publicitātes foto


Unikāls šansona, operas un čigānu mūzikas kokteilis ar neatkārtojamu garšu - eksperimentālā roka trio The Tiger Lillies ir grūti raksturot vienā teikumā. Londonā bāzēto grupu 90to gadu sākumā izveidoja solists Martyn Jacques, bundzinieks Adrian Huge un kontrabasists Adrian Stout. Sev raksturīgajā melnā humora manierē The Tiger Lillies apdzied gan prostitūciju un opija 
smēķēšanu, gan mūžīgo ielu muzikantu noplukušo dzīvi. Viņu šovi ir kā krāšņi un melodramatiski kabarē uzvedumi, kas vienaldzīgu neatstāj nevienu.

The Tiger Lillies ierakstījuši neskaitāmus albumus, to starpā arī kabarē iedvesmoto Shockheaded Peter: A Junk Opera (1998) un Grammy balvai nominēto The Gorey End (2003), kas tapis sadarbībā ar Kronos Quartet. Grupas albums Urine Palace (2007) ierakstīts kopā ar zviedru simfonisko orķestri, kura sastāvā ir 35 instrumenti.

The Tiger Lillies mājas lapa: http://www.tigerlillies.com
Grupas MySpace lapa: http://www.myspace.com/tigerlilliesuk

Positivus
festivāls ir lielākais muzikālais pasākums šovasar, kurā uz vismaz 8 skatuvēm uzstāsies vairāk nekā 50 lieliski ārzemju un labākie pašmāju mākslinieki.

Festivāla biļetes nopērkamas Biļešu Serviss kasēs. Festivāla divu dienu biļete maksā Ls 29, ar vietu telšu pilsētiņā - Ls 32,50. Vienas dienas biļete, festivāla apmeklējumam piektdien, 17.jūlijā, kad uzstāsies Prāta Vētra, maksā Ls15. Vienas dienas biļete, kas derīga jebkurā no festivāla dienām pēc izvēles, maksā Ls 20. Vienas dienas biļešu skaits ir ļoti ierobežots! Pieejama arī grupas biļete – pērkot piecas biļetes, sesto saņemsiet bez maksas.

POSITIVUS FESTIVĀLA 2009 apstiprinātie mākslinieki:

PRĀTA VĒTRA
MOBY
SINEAD O’CONNOR
PETER DOHERTY
EBONY BONES
THE WHIP
TWO DOOR CINEMA CLUB
THE HAPPY ENDINGS
THE LEISURE SOCIETY
SONS OF NOEL AND ADRIAN
DZELTENIE PASTNIEKI
ZIG ZAG
THE HOBOS
MARTIN CONFUSED
EL MARS
GAUJARTS
MONA DE BO
SATELLITESLV
VOICESKS VOISKA
MARIPOSSA
HOSPITĀĻU IELA

Vairāk informācijas meklē:
www.positivusfestival.com
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas