Foto: iesūtījusi Liene Krūmiņa, mammam.lv reģistrētā mamma. Attēlā redzamais bērns nav raksta varonis!


Par ko manam tēvam bija jāsarkst... 6

 29. maijs 2009 16:15 Pieredze

„No savas bērnības atminos četras reizes, kad krietni sarkt dabūja mans tēvs. Turklāt trijās no tām, būdams pilnīgi bez vainas,” portālam mammam.lv/tetiem.lv raksta Āris Liepiņš.Tas ir cisis!

Bērnībā dzīvoju Rīgā Juglas rajonā, kur apkārt meži un daži ezeriņi. Tētis, jau toreiz populārais aktieris, mani dienā aizveda uz Bābelītes ezeriņu pasauļoties un paplunčāties. Satikām kādu tēva darba biedreni. Ar saulē apgūlušos kinostudijas darbinieci, kura zināma kā ĪPAŠI izsmalcināta kundze, tēvam pieklājības labad bija jāpārmij kāds vārds. Tostarp mazais Ārītis (tas ir – es) ar pliko dibenu notupās pie dāmas un no augšas ar pirkstu dziļi iebaksta tai krūtī, priecīgi konstatēdams: "TAS ir cicis!"

Jūs sen jau būsiet mirusi...

Jau piecgadīgs biju, kad Juglā esot tētim pie rokas, satikām pazīstamo dzejnieci M. Ķempi. Lai puikam nekļūtu garlaicīgi, Ķempes kundze sarokojas ar Ārīti, sakot: "Kāda tev maza rociņa! Kad tā būs tik liela, kā man?" Ārītis atbild pavisam pieklājīgi: "Kad man būs tik liela roka, kā jums, jūs sen jau būsiet mirusi."


Tētis sēž uz poda un kakā!

Citreiz Ārītis ceļ telefona klausuli un izsmeļoši pavēsta: "Tētis sēž uz poda un kakā!"

Šinders atnācis!

Reiz tēvs gan bija mazliet pie vainas. Mums bija aizdambējies klozetpods. Bija izsaukts santehniķis. Tētis pārradies mājās pēc mēģinājuma teātrī un nolicies pasnaust. Dēlēnam piekodināts ielaist meistaru, kad tas zvanīs pie durvīm. Kad uzdotais tiešām padarīts, puika skaļi pavēsta: "Tēti! Celies! ŠINDERS atnācis!" Meistaram, kurš turklāt izrādījās latvietis, kļuva skaidrs, KAS bijis gaidīts ierodamies cienījamā aktiera mājās.

Kā ar bērna muti runā taisnība, katram ir savi stāsti. Bet tādi nu ir mani!"

 
Vai arī Tavi bērni ir pateikuši kaut ko, kas licis saķert galvu un nosarkt? Padalies pieredzē un raksti!
 
6 Pievienot komentāru

Kategorijas