Labākais bērna joks – Es jau neesmu zupa!

 29. maijs 2009 15:00 Konkurss

Paldies visiem šīs nedēļas Bērnu anekdošu konkursa dalībniekiem! Šajā nedēļā mūs priecēja anekdotes par mājās veicamajiem darbiem, omes spalvaino ādu un indīgajiem puikām! Aicinām piedalīties arī nākamās nedēļas konkursā! Nākamās nedēļas uzvarētājam balvā vērtīga grāmata no apgāda Zvaigzne ABC.Foto: iesūtījusi miss Wolly Vilson, mammam.lv reģistrētā mamma


Šīs nedēļas uzvarētāja ir Inta Strujeviča ar anekdoti „Es jau neesmu zupa!”.  Balvā 4 ielūgumi uz Rīgas Bērnu un jauniešu muzikālā teātra "RīBēJa MuTe" dzimšanas dienas koncertu 1.jūnijā, Vef Kultūras pilī!

Lai sazinātos par balvas saņemšanu, rakstiet audra@mammam.lv vai zvaniet 22016107.

 

Nedēļas anekdote
Kriksis ir pagulējis pusdienslaiku un pamostas galīgi sasvīdusi. Mamma liek, lai mazliet vēl paguļ un tad prasa: "Vai tu jau atdzisi?" Kriksis: "Es jau neesmu zupa!"


Iesūti arī  tu savu joku un saņem interesantas un noderīgas balvas no mammam.lv/tetiem.lv sadarbības partneriem!  Nākamās nedēļas uzvarētājam balvā vērtīgā G. Bolotovska un A. Caregorodceva sarakstītā grāmata „Trīs svarīgākie gadi” no apgāda Zvaigzne ABC  par to, kā kopt, ēdināt, audzināt un ārstēt bērnu.

Konkursā piedalīsies visas anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz piektdienas (05.06.) rītam pulksten 10.00. Rezultātus paziņosim piektdienas pēcpusdienā.
 
Lai piedalītos bērnu anekdošu konkursā, iesūti bērna anekdoti un foto!
 
Lasi citas iesūtītās bērnu anekdotes!
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas