Rīgā viesosies populārais DISNEY šovs

 13. janvāris 2009 16:00 Ziņa

Disney On Ice slidotāji, kuri ar savu apbrīnojamo šovu jau gadiem ilgi sajūsminājuši publiku Eiropā, beidzot viesosies arī Rīgā, kad 10. un 11.februārī Arēnā Rīga notiks DISNEY šova PRINCEŠU STĀSTS (PRINCESS CLASSIC) izrādes. DISNEY šovā lielus un mazus skatītājus priecēs princeses, rūķi un citi DISNEY tēli.Ledus šovs PRINCEŠU STĀSTS būs brīnumains un aizraujošs vēstījums par septiņām visu mīlētām pasaku varonēm – Pelnrušķīti, Sniegbaltīti, Jasmīnu, Mazo Nāriņu, Apburto princesi, Mulanu un Rozi.

Pasaules līmeņa ledus šovs atdzīvinās princešu pasakas un piedzīvojumus. Ledus skatuvi visu vakaru savā varā pārņem iespaidīga horeogrāfija un gaismu šovs. Auditorija kļūs par daļu no maģiska ceļojuma – klātesošie varēs lidot uz burvju paklāja pāri arābu pilsētām kopā ar Jasmīni, peldēt Arielas zemūdens karaļvalstī vai kopā ar dusošo princesi pamosties no ļauna lāsta.

Ledus šovā piedalīsies arī viens džins, septiņi rūķīši, vairāki prinči, zemūdens valstības iemītnieki, viens zilonis un daudzi citi DISNEY tēli. Kā īpašie uzveduma viesi rīdziniekus sveicinās slavenie Mikijs un Minnija.

Biļetes var iegādāties Biļešu Serviss kasēs visā Latvijā un internetā – www.bilesuserviss.lv.
Biļešu cenas no Ls 12 līdz Ls 20.

PRINCEŠU STĀSTS abus vakarus sāksies plkst.19.00 un ilgs divas stundas ar starpbrīdi. Lai izrādēs notiekošo saprastu arī paši mazākie PRINCEŠU STĀSTA apmeklētāji, izrādes tiks dublētas latviešu valodā.

Informāciju sagatavoja Dace Baltābola