Kad atkal drīkst mīlēties pēc dzemdībām?

Dzēsts lietotājs

Pēc pirmajām dzemdībām dzimumdzīvi atsākām laikām pēc tām 6.nedēļām, bet tā kā pēc otrām dzemdībām es atguvos tik ātri, ka man jau pēc 4dienām pēc dzemdībām nevarēja pateikt, ka es esmu dzemdējusi, kā arī izdalījumi beidzās ļoti ātri pēc kādas nedēļas, mēs dzimumdzīvi atsākām pēc 1,5-2.nedēļām pēc dzemdībām. Es tik gribu ar to teikt, ka katra sieviete un katrs bērns ir unikāls un mēdz būt arī izņēmumi vai savādāki gadījumi :)

Dzēsts lietotājs

manai gevkai,tas bija.vina bija uz navevs robezas

Dzēsts lietotājs

Pievienojos Guntas viedoklim - tas ir ļoti individuāli aplūkojams jautājums. Tā kā man pēc mazā pieteikšanās nekādu problēmu un sarežģījumu ar veselību nebija, mēs atsākām pēc pirmajām 2-3 nedēļām. Pēc 6 nedēļu diētas es liekas staigātu pa sienām

Dzēsts lietotājs


pec pirmajam dzemdibam man bija loti ilga asinosana, tapec pirmo reizi snaca mileties tikai pec kadiem trim menesiem...un taja pat reize, es paliku stavokli otro reizi!!!


pec otrajam dzemdibam, vairs nebija doma par milesanos ka tadu...


nu jau pec tresajam dzemdibam, ir pagajusas 2 ned...asinosanas vairak nav, un nekas nesap...ta ka varbut ari noriskesu to dait atrak...

Dzēsts lietotājs

es pēc pirmajām dzemdībām atsāku mīlēties pēc 3 nedēļām..tad tā lēni un piesardzīgi un tagad kad ir jau pagājušas 7ned viss ok.. nekas nesāp un viss ir labi.. kaut gan sākumā man bija ļoti daudz šuves - viss dzija ātri un sāpes ar pazuda :)

Saistītie raksti

Kategorijas