Ģimenes konkursa uzvarētāji

 05. janvāris 2009 19:00 Konkurss

Stāstu konkursā Kā es kļuvu par ģimenes cilvēku, kur balvā varēja iegūt fotosesiju pie profesionāla fotogrāfa visai ģimenei, mēs saņēmām tik daudz gaišu un iedvesmas pilnu stāstu! Konkurss nu ir noslēdzies, un uzvarētāji zināmi!


Foto: Artis Rudzītis, www.artisfoto.lv


Izsludinot konkursu, aicinājām Tevi dalīties pieredzē, kā Tu kļuvi par ģimenes cilvēku. Kā atradi savu vienīgo, kā uzzinājāt par ģimenes pieaugumu, kāpēc nolēmāt precēties. Saņēmām vairāk nekā 20 mīlestības apvītu stāstu, kas lika gan smaidīt, gan raudāt, gan arī brīnīties (visas pieredzes vari lasīt šeit). Mūsu redakcija sprieda un vērtēja, līdz nolēma uzvarētāja laurus un fotosesiju visai ģimenei pie profesionāla fotogrāfa piešķirt stāsta Iemīlēšanās, kad bērniņš zem sirds autorei Laurai Roznovai, kas ar savu dzīvesbiedru iepazinās grūtniecības pēdējos mēnešos… Un nu viņu ģimene ap Lieldienu laiku gaida pasaulē ierodamies savu piekto atvasīti!
Tā kā it visos saņemtajos stāstos ir sava odziņa, mēs nolēmām piešķirt vēl vienu veicināšanas balvu ― radošo kalendāru Divpadsmit mēneši lieliem un maziem. To piešķiram stāstam Pagāja 7 gadi… Viss piepildījās!, kuru precētais pāris Ingars un Evija ir rakstījuši kopā.


Ar uzvarētājiem par balvu saņemšanu mammam.lv/tetiem.lv redakcija sazināsies personīgi.

 

P.S. Piedalies jaunajā konkursā Rotaļas ar bērniem!