Satiku meiteni zemessardzē 3

 28. decembris 2008 8:00 Pieredze

Savu mīļoto sievieti satiku zemessardzē… Bija jābrauc uz Ventspili nodot zvērestu. Talsu štābā biju laicīgi, bet komandieris teica, ka būs līdzbraucēji — kāds džeks un meitene.Foto: no personīgā arhīva


Tramdīju komandieri, lai zvana, kur tad viņa ir? Teica, ka tūlīt būšot klāt Labi, gaidu. Tad viņa izpeldēja no štāba stūra… Sākumā nodomāju, ka būs kāda dīvainīte, ja jau stājas zemessardzē, jo neviens normāls skuķis neskraidīs taču ar automātu pa mežiem un negulēs visu nakti ierakumos lietainā laikā. Drīzāk normāli būtu dauzīties pa tusiņiem un gulēt džeku gultās!
Katrā ziņā, kad Viņu ieraudzīju, man acis bija uz kātiņiem, jo negaidīju tik burvīgu eņģeli, un ja šī vēl uz Ventspili jāved… Kad iesēdāmies mašīnā — Viņa aizmugurē —, mani pārņēma tāds kā mulsums un neveiklība, jo nu varēju iepazīties ar meiteni, kura man tik ļoti iepatikās no pirmā acu skatiena, kaut gan pat Viņas vārdu nezināju. Kad sapratu, ka Viņa ir no tām ašajām un runātīgajām, nospriedu, ka būs viegli sarunāties. Katrā ziņā, Viņa man tā saputroja galvu! Domas vijās tikai par un ap Viņu, lai gan šo meiteni lāgā nepazinu, es zināju — Viņa ir Tā!!!

Cik ātri sākās diena, tik ātri beidzās. Attapos tikai tad, kad izlaidu meiteni no mašīnas. Un nožēloju, ka neesmu vismaz mēģinājis uzprasīt tālruņa numuru.
Pēc trim mēnešiem draugiem.lv saņēmu no Viņas vēstuli! Tobrīd meitenen atradās slimnīcā, un kad kļuvis labāk, aiz garlaicības atradusi mani draugos. Vārds pa vārdam, kamēr aizbraucu ciemos. Tikāmies arvien biežāk, līdz jau bija negulētas nakts sarunas un...
Un tad pieteicās bērniņš. Biju ļoti priecīgs, jo vēlējos ģimenīti — savu ģimenīti. Mūsu ģimenē tagad aug meitiņa Lienīte un visi KOPĀ ESAM LAIMĪGI!
Laikam to var nosaukt par mīlestību no pirmā acu skatiena. Katrā ziņā mums laikam bija lemts būt kopā, tāpēc arī esam kopā.

Iesūtījis: Kristaps Supe, konkursa Kā es kļuvu par ģimenes cilvēku dalībnieks

Ja arī Tu vēlies piedalīties konkursā, lai laimētu ģimenes fotosesiju, sīkāku informāciju lasi šeit.

Citus konkursā iesūtītos stāstus vērtē šeit.


 
3 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas