Ziemassvētku labdarības seansi bērniem 3

 26. decembris 2008 16:00 Ziņa

Šā gada 26. un 28. decembrī kinoteātris Rīga aicina uz īpašiem Ziemassvētku labdarības seansiem bērniem un jauniešiem.26. decembrī plkst. 13:00 kino Rīga Lielajā zālē aicinām noskatīties jaunākās latviešu animācijas filmas un citas jaukas un Ziemassvētku gaisotni uzburošas multfilmas. Programmā Lācis nāk!, Jaunā suga, Ziemassvētki (filmu studija Animācijas brigāde), Māsa un brālis, Vai tu ko teici?, Kalado, Laimes lācis (filmu studija Dauka).

Savukārt 28. decembrī plkst. 13:30 kino Rīga Mazajā zālē laipni gaidām uz piedzīvojumu komēdijas bērniem Kur pazudis Elvis? (filmu studija Latsfilma) seansu. Filmas galvenie varoņi ir pieci bērni, kuri iesaistās noslēpumaini pazudušā klases biedra Elvja meklēšanā. Dzenot pēdas, bērni nokļūst  aizraujošā piedzīvojumu virpulī, tiekoties ar dažādiem cilvēkiem un saskaroties ar nestandarta situācijām. Vai Elvja pazušanas noslēpums tiek atklāts, iespējams pārliecināties, tikai noskatoties filmu.

Grupām pieteikties labdarbības seansiem iespējams pa tālruņa numuru: 67181144.

Labdarības seansus organizē Rīgas Kultūras aģentūra un kino Rīga sadarbībā ar filmu studijām Dauka, Animācijas brigāde un Latsfilma.

Vairāk informācijas: www.kino.riga.lv

Informāciju sagatavoja:
Olga Savina
3 Pievienot komentāru


Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas