Foto: no personīgā arhīva


Pagāja 7 gadi... Viss piepildījās! 15

 25. decembris 2008 9:30 Pieredze

Kā kļuvām par ģimenes cilvēkiem?! Tas prasīja laiku. Septiņus gadus. Viņam tie bija septiņi gaaaaari gadi. Viņa sapnis piepildījās, un nu jau trīsarpus gadus tas ir pavisam reāls viņš ir kopā ar savu pirmo mīlestību laulības ostā. Un te viņiem piepulcējušās arī divas smukas jaunkundzītes.
Turpinājumā abi esam sarakstījuši, mūsuprāt, svarīgākos notikumus, kā tas viss notika...

 

Sākums

Lai gan dzīvojām vienā mazpilsētā, mācījāmies vienā skolā un mūzikas skolā, bet pazīstami nebijām. Bijām tikai redzējušies.

VIŅŠ: Mums bija 15. Neprātīgi un tā pamatīgi samīlējos Viņā. Ļoti bieži (visu laiku) sapņoju par mūsu kopīgo nākotni. Tā šķita tik skaista... Aizrakstīju Viņai mīlestības vēstulīti. Tajā uzrakstīju savas domas un uzaicināju uz pirmo randiņu :)

VIŅA: Nu, es tolaik vispār nenojautu par Viņa eksistenci, līdz saņēmu vēstuli. To man atnesa Viņa mazā māšele, ar kuru bijām pazīstamas. Pirms vēru vaļā vēstulīti, es 136723 reizes pārjautāju, vai tiešām tā ir man?! (Lai zinātu, ka skuķēns neko nav sajucis.) Tā tas sākās.

 

Turpinājums daudzsološs

Mums bija vairāki randiņi, kopīgas Jaunā gada sagaidīšanas, kopīgi Jāņi, sazināšanās ar īsziņām. (Paralēli mums abiem bija arī citas attiecības.) Visu šo laiku katrs bijām savā pilsētā — studējām, bet aizvien jauši vai nejauši satikāmies mūsu mazpilsētā. Bet visas tikšanās, pastaigas, sarunas — tikai pa draugam. Viņai tā nebija mīlestība. Tā pagāja četri gadi. Pamazām, pamazām un tad...

VIŅŠ: Mans izlaidums bija svarīga tikšanās reize. Šajā dienā PIRMO REIZI sajutu no Viņas, ka es Viņai patīku un, ka Viņa vēlētos ar mani īstas attiecības. Šis tad arī ir tas visīstākais mūsu attiecību sākums. Es jau gandrīz (ja ne pavisam) biju zaudējis cerību!

VIŅA: Šī bija pirmā reize, kad sajutu vēlēšanos viņu pārsteigt ar savu ierašanos uz Viņam svarīgu notikumu. Sajutu kaut ko, kas man lika izturēties pret viņu pavisam citādi, nekā iepriekš... Laikam gribēju pamēģināt, kas tur īsti sanāks. Varbūt arī biju mazdrusciņ saķērusies.

 

Gandrīz šķiršanās

Pēc vairāku mēnešu boyfriend & girlfriend perioda Viņam pie apvāršņa uzradās draudzenīte no iepriekšējiem laikiem, kas bija izmetusi savu makšķeri uz Viņa pusi.

VIŅŠ: Rudenī mūs piemeklēja viena maza krīzīte, kuras dēļ gandrīz viss izjuka. Bet mūsu mīlestība bija stiprāka!

VIŅA: Nuuu... pāris dienas bija vētra ūdensglāzē. Man patika, kā Viņš to visu atrisināja.

 

Ziemassvētku pārsteigums

Atsākās mūsu boyfriend & girlfriend periods. Vairākus mēnešus bijām atkal kopā.

VIŅŠ: Ziemassvētku vakarā mēs saderinājāmies. Bijām TIK LAIMĪGI!

VIŅA: Par saderināšanos zināja tikai trīs cilvēki — mēs abi un Viņa feinā omīte. Pārējiem tai vakarā šī ziņa bija pārsteigums.

 

Pārbaudījums

VIŅŠ: Sekoja skumjākais brīdis — es aizgāju armijā. Bet, vai tad armija spēj mūs izšķirt? Mūs neviens nespēj izšķirt! Armijas laikā tikāmies ļoti bieži — mani laida atvaļinājumos un Viņa nāca mani apciemot. Kad nelaida atvaļinājumā, tad ciemojos pie savas Līgaviņas slepeni. Riskēju ar bargiem sodiem, slepeni līdu pāri žogam, lai varētu Viņu satikt. Es ļoooooti ilgojos pēc Viņas!

VIŅA: A man patika viņu pavedināt uz tādām izdarībām!!! :)

 

Un pēc tam viss notika!

Pāris mēnešus pēc armijas, kad bijām izbaudījuši savu atkal satikšanos ārpasaulē, sekoja bildinājums.

VIŅŠ: 2005. gada 2. martā četros naktī es lūdzu savas mīļotās sievietes roku!

VIŅA: Mēs bieži runājāmies par visādām lietām, un jo īpaši — paši par sevi. Atceramies, kā mums gājis, un ļoti, ļoti priecājamies, ka esam kopā! Tad nu kādu vakaru iesākām runāties. Sarunas ritēja līdz rītam. Vienā brīdī Viņš man TO pajautāja (priekš manis tas bija TIK negaidīti, cik vispār var iedomāties) ... es nenormāli samulsu, kaut gan tas nepavisam nav man raksturīgi. Un pēc tam es pateicu savu „JĀ”.

 

Vasarā iestūrējām laulības ostā

Viņš saka, ka tajā dienā ir piepildījies viņa mūža sapnis! Bet Viņa ir pārliecināta par to, ka Viņai izdevies noprecēt vislabāko vīrieti!

ABI: Un nu jau trīsarpus gadus esam ļoti labi draugi un sarunu biedri, vienreizīgi laulātie, traki feini mīļākie un iepriekšējos divus gadus arī forši vecāki savām divām jaunkundzītēm. (rock) (rock)

 

Iesūtīja: ģimenes cilvēki Ingars un Evija, konkursa Kā es kļuvu par ģimenes cilvēku dalībnieki

Ja arī Tu vēlies piedalīties konkursā, lai laimētu ģimenes fotosesiju, sīkāku informāciju lasi šeit.

Citus konkursā iesūtītos stāstus vērtē šeit.
15 Pievienot komentāru

Saistītie raksti
Kategorijas