Ja tu kaut ko vēlies......

 22. decembris 2008 16:00 Pieredze

...visa pasaule slepus sadodas rokās, lai tev palīdzētu. Tie nav mani vārdi, bet vai nav skaisti? Esmu bagāta, jo man ir ģimene: vīrs un trīs lieliski bērni. Es par to priecājos diendienā.
Pašlaik man ir pieredzes bagāta ģimenes dzīves pauniņa uz pleciem, kurā ir sakrātas labas un sliktas atziņas un pieredze, kas ne vienmēr ir tā kā grāmatā, ne vienmēr ir tā, kā es to gribu, katrs mēs esam citāds, un tādi arī būsim. Skaisti ir tas, ja spēj to pieņemt un necīnīties ar vējdzirnavām.

Arī mūsu ģimeni ir purinājuši visi vēji, bet, par spīti vējiem, vēlme palikt kopā ir bijusi stiprāka. Bijām laulībā nodzīvojuši 10 gadus, audzinājām divus jaukus bērniņus, jauni, pārgalvīgi, bieži vien apkrauti ar sadzīviskām problēmām, nespējām saprast viens otru un tikt galā ar visu...

Šorīt ārā snieg sniegs, ir Ziemassvētku gaidīšanas laiks, un arī tajā gadā tas bija īpaši patīkams laiks. Šogad pēc Ziemassvētkiem atzīmēsim 19. kopābūšanas gadus. Es priecājos, ka biju stipra, bet ne par to ir stāsts. Pirms trim gadiem mūsu ģimenē pieteicās vēl viens bērniņš.

Vienmēr esmu vēlējusies un klusībā cerēju, bet laikam jau kāds no augšas atsūtīja mums viņu tikai tad, kad sāpes par pāridarījumu bija pierimušas un dzīve nostabilizējās savās vecajās sliedēs. Ticu, ka kāds visu uzrauga, bet garīgo spēku smeļu pastaigās, tad pārdomāju daudz ko. Tolaik ar neziņu domāju: ko teiks lielie bērni?

Kāds neviltots prieks bija lielajiem bērniem par bēbīti! Kad pateicu vīram, ka laikam esmu stāvoklī, viņš teica: nē, kā gan spēsim uzaudzināt, izskolot bērnus, bet man, neklausoties viņa vārdos, sākās skaistais gaidīšanas laiks. Šīs izjūtas, prieku sapratīs sieviete, kas ir zemapziņā vēlējusies bērniņu tikpat ļoti kā es.

Tagad, kad pagājis kāds laiks, mums ir brašs, dzīvespriecīgs puisēns, un, vērojot vīru, esmu daudzkārt sapratusi, ka esmu rīkojusies pareizi.

Vienmēr priecāsimies par to, kas mums ir, nevis par to, kas mums varētu būt!

Iesūtījusi: Mamiks
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas