Mūsu 13. datums

Dzēsts lietotājs

Nav jau nemaz tik traks tas 13. datums. Viss vairāk vai mazāk atkarīgs no tā, cik ļoti mēs tam ticam. Es pati esmu dzimusi 13. datumā un pie tam vēl piektdienā. Un teikšu kāir, nav nemaz tik traki, tāds pats datums kā visi pārējie.

Dzēsts lietotājs

;) Mans lielais puika ir dzimis 13.datumā un ir ļoti gudrs, labsirdīgs un vienkārši superīgs :)) Un arī manam un vīra auto reģistrācijas numuri ir 13! Bet patiesībā visas lietas un notikumi ir tādi, kādus mēs tos iztēlojamies savā prātā - ja domājam, ka viss ir slikts, tad tā arī notiks, bet, ja raugāmies uz lietām un notikumiem pozitīvi, tad tā arī ir! 13 ir vienkārši ideāls skaitlis (un arī datumiņš)

Dzēsts lietotājs

Tas ir no daudz kā atkarīgs - gan no tā, kam mēs ticam, gan no tā, kāds bijis mēness stāvoklis tajā laikā, gan arī no mums pašiem, protams. Mēs apprecējāmies 13. maijā un mūsu pirmais bērniņš piedzima pēc gada 13. martā. Un iss ir ļoti labi :)

Dzēsts lietotājs

Mani vecāki arī apprecējās 13.aprīlī, un sanāca tā, ka mēs ar vīru apprecējamies 14.aprīlī, bet pirmskāzu diena bija piektdiena 13. datums

Saistītie raksti

Kategorijas