Kā apmierināt vīrieti orāli? Tehnika un apraksts 10

 13. novembris 2008 15:00 Raksts

Raksta saturs nav piemērots auditorijai, kas jaunāka par 18 gadu vecumu.

Ir vīrieši, kas uz orālo seksu ir kā apsēsti. Vai arī tavējais? Lūk, lietas, ko par šo tematu vajadzētu zināt sievietēm.Foto: mammamuntetiem.lv


Ar ko man jāsāk?
Pamattehnika: izveido ar muti burta „O” formu. Svarīgi — nesasprindzini lūpas, lai tās ir atbrīvotas un maigas! Ar vienu roku satver viņa locekli, samitrini lūpas un ķeries pie darba, ievietojot viņa dārgumu savā mutē tik dziļi, lai tev būtu ērti. Pēc aptuveni vienas vai divām sekundēm lēnām virzies uz augšu, tajā pašā laikā nodibinot acu kontaktu ar savu vīrieti. Turpini iesākto — atkal un atkal slidini savu muti uz augšu un uz leju. Svarīgi ir saglabāt mitras lūpas, tāpēc izmanto mēli, lai palaikam tās samitrinātu, ja vajadzīgs. Kad kādu laiciņu jau būsi darbojusies, apmīļo viņa locekli ar mēli, koncentrējoties uz locekļa galviņu un ādas saitīti tā augšdaļā (tu to noteikti sajutīsi!).

Vai man tiešām jāsūkā?
Nē, jo dažkārt sūkāšana var būt arī nepatīkama. Vienkārši slidini savu muti uz augšu un uz leju pa viņa locekli. Galvenais, lai process sagādā prieku arī tev pašai! Pat tad, ja tu īsti nezini, kā tas jādara, dari to ar pārliecību, un tev izdosies!

Kādu pozu izvēlēties?
Svarīgi, lai tu justos ērti un spētu kontrolēt, cik dziļi viņš ir tavā mutē. To nodrošinās divas pozas: ja vīrietis stāvēs kājās un tu sēdēsi uz gultas vai kādas citas mēbeles malas; otrais variants — tu notupusies ceļos. Un atceries, ka tu joprojām esi tā, kas komandē parādi!

Ja uzskati, ka spēj savam vīrietim sagādāt baudu tikai ar muti, tu esi ļoti ambicioza, jo, lai to paveiktu, tev jābūt ļoti profesionālai. Ņem talkā rokas!


Ko darīt ar rokām?
Ja uzskati, ka spēj savam vīrietim sagādāt baudu tikai ar muti, tu esi ļoti ambicioza, jo, lai to paveiktu, tev jābūt ļoti profesionālai. Ņem talkā rokas! Ar vienu satver viņa draudziņu, un, vienojoties sinhronās kustībās ar muti, virzi to uz augšu un uz leju. Bet otrai rokai tajā pašā laikā ļauj rotaļāties vietās, kur mute un mēle konkrētajā mirklī nesniedzas, piemēram, padarbojies ar viņa krūtsgaliem! 

Cik dziļi?
Domā — jo dziļāk, jo labāk, un, ja tu to nespēj, šajā jomā esi pilnīgi garām? Kļūdies! Jutīgākie nervi koncentrējas vīrieša dzimumlocekļa augšdaļā — galviņā, un šā iemesla dēļ fakts, cik dziļi tu to spēj aptvert, nesamazina viņa baudu. Ja tomēr vēlies viņu iegremdēt mutē pēc iespējas dziļāk, atbrīvojies, un tev noteikti izdosies, taču īpašas vajadzības pēc tā nudien nav.

Ja viņa penis ož...
Ierosini vispirms kopā doties dušā! Mazgāšanās laikā ieslidini saziepētas rokas starp viņa kājām, neaizmirstot pieskarties arī draudziņam — uzmanīgi atvirzi priekšādiņu un kārtīgi nomazgā.

Ko darīt, ja mute ir pārāk sausa?
Novieto mēli pie aukslējām un mazliet pagaidi, līdz tava mute piepildās ar siekalām. Starp citu, lai process izvērstos pikantāks un tev pašai baudāmāks, uzklāj attiecīgajai vietiņai medu, putukrējumu vai šampanieti…

Ko darīt ar priekšādiņu?
Izmantojot lubrikantu vai siekalas, samitrini peņa galu un pēc tam uzmanīgi atbīdi priekšādiņu ar mēli vai pirkstiem. Dari to lēnām, jo šī ādiņa ir ļoti jutīga. Lai skaidri zinātu, kā orāla seksa lietas darāmas, ir vērtīgi pavērot, kā tavs vīrietis masturbē!

Ja viņš ilgi nebeidz...
Jo ātrāk viņš beidz, jo laimīgāka tu esi, un ne jau tāpēc, ka tev nepatiktu tas, ko dari, bet gan tāpēc, ka tas ir nopietns un nebūt ne viegls pasākums. Lai viņš ātrāk sasniegtu baudas virsotni, izmēģini šos trikus:
•     Dari to gaismā! Atglaud matus, skaties viņam acīs un raugies, lai viņš redz, kā tu darbojies ar mēli.
•     Glāsti viņa sēkliniekus.
•     Maigi pamasē vietiņu starp sēkliniekiem un anālo atveri.
•     Nekautrējies paust savu labsajūtu, izdvešot attiecīgas skaņas.
•     Pirkstu, kas apziests ar lubrikantu, ieslidini viņa anālajā atverē (dari to lēnām, pārliecinoties, vai tavam partnerim anālās atveres kairināšana šķiet erotiska. Ja tas tā nav, viņš noteikti tev liks to manīt!).

Ja spermu nevēlos norīt?   
Pabeidz iesākto darbiņu ar rokām — tu noteikti jutīsi, kad tuvojas kulminācijas mirklis, turklāt pabeigšana ar rokām — tas ir pieņemami, un daudzi vīrieši jūtas labāk, ja redz, kas notiek. Tiesa gan, ja līdz šim vēl nekad neesi norijusi spermu, ir vērts vienreiz pamēģināt. Dari to ātri, apmēram tā, kā dzerot zāles, un viss būs beidzies ātrāk, nekā tu spēj pateikt: „Nebija nemaz tik slikti!” Kā rīkoties, ja tu neiebilsti, ka viņš beidz tev mutē, bet negribi norīt? Vienkārši paturi spermu mutē līdz brīdim, kad varēsi to izspļaut izlietnē vai kabatas lakatiņā. Ja viņš garšo dīvaini, vainīga pārtika. Ierosini, lai viņš samazina sāls, čipsu, alus un cigarešu patēriņu.


 
10 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Kategorijas