Melo-M akustiskās romantikas koncerts Melngalvju namā

 15. augusts 2020 10:15 Ziņa

2020. gada 18. septembrī  Melngalvju namā notiks vēl nebijis muzikāls piedzīvojums – ekskluzīvs čellu trio akustiskais koncerts “Melo-M romantika Melngalvju namā”.Ekskluzīvs čellu trio akustiskais koncerts “Melo-M romantika Melngalvju namā”


Noslēpumainība, romantika, greznība un emocionāli piepildīta mūzika – kristālu lustru apmirdzētā Melngalvju nama Svētku zālē. Koncertprogrammā iekļauta “Melo-M” orģinālmūzika par meža, ūdens un kosmosa tēmām, kā arī pasaules populārās un rokmūzikas hiti. 
 
 
Pasākuma apmeklētājiem pirms koncerta būs iespēja doties ceļojumā cauri gadsimtiem – viss Melngalvju nams būs atvērts viesiem. Par dzirkstošu pārsteigumu katram apmeklētājam būs parūpējušies “Abavas vīni”.
 
• Koncerts notiks 2020. gada 18. septembrī Melngalvju namā, Rātslaukumā 7, Rīgā. 
• Pasākuma sākums plkst. 18.30. 
• Ieeja pasākumā no plkst. 17.30. Interesentiem būt iespēja izstaigāt un iepazīt Melngalvju nama Viduslaiku pagrabus, Vēsturiskos kabinetus, Lībekas zāli, jaunatklāto Zilās gvardes zāli un Salonu.  
• Biļetes nopērkamas www.bilesuserviss.lv un Melngalvju nama kasē Rātslaukumā 7, Rīga. 
• Koncerta ilgums 1 stunda (bez pārtraukuma). 
• Lai sarunas par Melngalvju nama leģendām romantiskā Melo-M trīs čellu mūzikas izpildījumā nerimst arī pie kūpošas kafijas tases vai dzirkstoša dzēriena glāzes! Pirms koncerta un koncerta laikā darbosies Melngalvju nama pārvietojamā kafejnīca – Roll bārs. Tajā iespējams iegādāties karstos un atspirdzinošos dzērienus. 
• Koncertā vietu skaits ierobežots. 
• Visiem koncerta apmeklētājiem lūgums būt sociāli atbildīgiem un ievērot namā noteikto kārtību.
 
 
 
Romantisko noskaņu koncertā, kas norisināsies vienā no krāšņākajām ēkām Rīgā, piedalīsies “Melo–M” čellu trio – Miķelis Dobičins, Kārlis Auzāns un Jānis Pauls. “Melo-M” – čellu trio. Skaņa, kas vieno. Mūzika, kas nepazīst robežas. Akadēmiskās mūzikas pamati un virtuozs izpildījums apvienojumā ar muzikālo atraktivitāti. Melngalvju nams – ideāla vieta romantiskām noskaņām un greznām svinībām.
 
MELO-M feat. Makree “Made Of” – Melngalvju namā uzņemts video. 0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas