Patērētājiem būs vieglāk! "Rīgas ūdens" uz trīs mēnešiem nedaudz samazinās pakalpojumu tarifus

 09. aprīlis 2020 18:45 mammamuntetiem.lv Ziņa

Realizējot sociāli atbildīgu politiku, SIA “Rīgas ūdens” radis iespēju uz trīs mēnešiem par 7% samazināt ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifus. Līdz ar to ūdensapgādes pakalpojumu tarifu plānots noteikt 0,79 eur/m3 (pašlaik – 0,85 eur/m3) un kanalizācijas pakalpojumu tarifu - 0,69 eur/m3 (pašlaik – 0,74 eur/m3) apmērā. Foto: Shutterstock.com

Pēdējā mēneša laikā saņemta virkne iesniegumu no klientiem ar lūgumiem par ūdenssaimniecības pakalpojumu rēķinu apmaksas termiņu pagarināšanu, atlaides piemērošanu un kavējuma naudas neaprēķināšanu.


Tarifu samazināšanai vēl ir nepieciešams Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas lēmums. Samazinātie tarifi varētu stāties spēkā jau no 1. maija. 

 

SIA “Rīgas ūdens” lēmumu par tarifu samazināšanu pieņēmis, jo pēdējā mēneša laikā saņemta virkne iesniegumu no klientiem ar lūgumiem par ūdenssaimniecības pakalpojumu rēķinu apmaksas termiņu pagarināšanu, atlaides piemērošanu un kavējuma naudas neaprēķināšanu, kas savukārt saistāms ar valstī izsludināto ārkārtējo situāciju “Covid-19” izplatības ierobežošanai.

 

Šāda tarifu samazināšana kļuvusi iespējama Baltijā lielākajam ūdensapgādes uzņēmumam īstenojot piesardzīgu finansiālo darbību, samazinot finanšu riskus un izvērtējot investīciju programmas realizāciju, kā arī iespējamos naudas plūsmu prognožu scenārijus.
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas