Kino pasākumi bērniem

 12. decembris 2008 17:00 Raksts

Kinoteātra Rīga 85 gadu dzimšanas dienas svinībām par godu decembrī bērniem un jauniešiem iespējams apmeklēt vairāku animācijas un mākslas filmu pirmizrādes, doties ekskursijā pa kinoetātra telpām, kā arī piedalīties animācijas darbnīcā.No 13. decembra kino Rīga 85 gadu dzimšanas dienas svinību ietvaros jaunākajiem skatītājiem piedāvā animācijas filmu studijas Dauka jaunākās animācijas filmas Māsa un Brālis pirmizrādi (13.12. plkst. 13.00). Režisores  Rozes Stiebras animācijas filma Māsa un Brālis veidota pēc Ineses Zanderes pasakas. Filmiņa Māsa un brālis ir sapnis par savu simbolisko sapņu Ameriku vai sapnis par atgriešanos mājās? Māsa un brālis šajā filmā sapņo vienus un tos pašus piedzīvojumus – taču katrs no viņiem savu sapni tulko citādi. Sapnis ceļo turp, kur mūsu šobrīd nav, katra neveiksme pārvēršas jaunā iespējā, bet mērķis vienmēr paliek nesasniedzams. Ieejas biļetes cena Ls 2.

14.12. no plkst. 10.00 – 15.00 kino Rīga sadarbībā ar  starptautisko īsfilmu festivālu 2Annas piedāvā animācijas filmu programmu un animācijas darbnīcu bērniem Atdzīvini kino Rīga eņģeļus!. Dalība bez maksas.

Decembrī kino Rīga turpina piedāvāt Latvijas jauno piedzīvojumu komēdiju bērniem Kur pazudis Elvis? Režisores Unas Celmas filmas galvenie varoņi ir pieci bērni, kuri iesaistās noslēpumaini pazudušā klasesbiedra Elvja meklēšanā. Dzenot pēdas, bērni nokļūst  aizraujošā piedzīvojumu virpulī, tiekoties ar dažādiem cilvēkiem un saskaroties ar nestandarta situācijām. Vai Elvja pazušanas noslēpums tiek atklāts, iespējams pārliecināties tikai, noskatoties filmu. Spēlfilmā tiek risināta pieaugušo aizņemtības problēma attiecībā pret saviem bērniem, vienlaikus atklājot dažādas sociālās vides. Tiek aplūkota arī atsevišķu valsts struktūru vienaldzība pazuduša bērna gadījumā.

27. decembrī kino Rīga Mammadaba Multi rītā raibas multfilmas, dažas no kurām ar mīļumu atcerēsies mazo skatītāju vecāki, toties dažas – ciemiņus no Igaunijas pie mums varēs redzēt pirmo reizi. Filmās stāsti par pamestu šuneli, augstprātīgu zvirbulēnu, zaķīšu ģimeni, ezīti, kas nezin kur likt papīrīti, kā arī kaimiņzemes sniegavīru, kas nekūst un meitenīti Miriamu. Pirms seansa jaunās grāmatas par Cūkmenu Resnais svešinieks izloze un tikšanās ar Meža māti no Tērvetes dabas parka. Ieejas biļetes cena Ls 2.

13. un 14. decembrī kino Rīga apmeklētājiem gida pavadībā tiks piedāvāts doties pastaigā pa kinoteātri, apskatot arī ikdienā skatītājiem nepieejamas kinoteātra telpas, kā arī filmu plakātu izstāde pirmā stāva vestibilā. Kino Rīga ārpusē īpašos monitoros būs aplūkojama kinoteātra vēsturisko fotoattēlu izstāde, pievēršot garāmgājēju uzmanību pasākumiem kinoteātrī. Dalība bez maksas.
0 Pievienot komentāru


Lasi vēl


Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, boolean given in /data/web/root/lib/art.php on line 1256