Hercogiene Ketrīna atzīst, ka pozēt ar princi Džordžu tūlīt pēc dzemdībām bijis "šausminoši"

 19. februāris 2020 7:05 Raksts

Kembridžas hercogiene Ketrīna ar jaundzimušo uz rokām preses fotogrāfiem pozējusi pēc visu trīs savu bērnu nākšanas pasaulē. Turklāt tas bijis vien dažas stundas pēc nebūt ne vieglā dzemdību procesa.

 Hercogiene Ketrīna un princis Viljams ar pirmdzimto. (Foto: Vida Press)


Lai gan pasaule vienmēr ar nepacietību gaidījusi hercogienes Ketrīnas pirmās fotogrāfijas ar jaundzimušo bēbīti uz rokām, prinča Viljama sieva atzinusies, ka pati pirmā pieredze ar princi Džordžu viņai bijusi “mazliet šausminoša”.

Hercogiene savus vārdus tūlīt pat arī paskaidrojusi detalizētāk: “Visi bija tik labvēlīgi pret mani un Viljamu, un es apzinājos, kas šo brīdi visi ļoti gaida. Mēs bijām ārkārtīgi pateicīgi sabiedrībai par izrādīto atbalstu. Es sajutu, ka ir patiešām svarīgi dalīties šajā priekā ar sabiedrību. Taču tajā pašā laikā mums bija tikko dzimis mazulis, mēs bijām vēl nepieredzējuši vecāki, tas viss līdzi nesa nedrošības sajūtu un visplašāko jauktu emociju gammu.”

Britu karaļnamā valda daudz rakstītu un nerakstītu likumu, kas parastajai tautai varbūt nešķiet pārāk izprotami. Piemēram, ekstravagantu cepurīšu pieskaņošana tērpam (sveicieni princesei Beatrisei!), apmeklējot formālus pasākumus un liegums uzņemt “selfijus”.

Taču viena no savādākajām tradīcijām ir karalisko mammu fotosesija ar jaundzimušo mazuli tikai dažas stundas pēc dzemdībām. Pēc bērna laišanas pasaulē jau doma par krūštura uzlikšanu vien izklausās briesmīga, nemaz nerunājot par meikapa klāšanu, matu ieveidošanu un kāpšanu augstpapēžu kurpēs.


Prinča Harija sieva Megana šo tradīciju ignorēja. Viņa nelaida bērnu pasaulē britu karaliskās ģimenes iecienītajā Lindo spārnā Svētās Marijas slimnīcā Londonā un nepozēja ar Ārčiju uz rokām tūlīt pēc iznākšanas no slimnīcas. Taču Kembridžas hercogiene Ketrīna šo karaļnama tradīciju ievērojusi pēc visu trīs bērnu nākšanas pasaulē. Intervijā podkāstam “Happy Mum, Happy Baby” (“Laimīga mamma, laimīgs mazulis”) Ketrīna atzinusies, ka pirmā reize viņai bijuši “šausminoša”. Jautāta par šo fotografēšanās pieredzi tūlīt pēc dzemdībām, hercogiene tikai smaidot atzinusi: “Jā, nedaudz šausminoša, nedaudz šausminoša, es negrasos jums melot”.

FOTO: Keita un Viljams ar savu trešo bērnu - dēliņu

 

 

No portāla Jauns.lv

 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas