Pelēkā ziemā ejam uz kino! "Splendid Palace" repertuārs līdz 23. janvārim

 13. janvāris 2020 9:30 Ziņa

Ieskaties kinoteātra "Splendid Palace" repertuārā no 17. līdz 23. janvārim. Filmas "Svilpotāji" publicitātes foto.


KINOLEKTORIJS “TAS, KO TU NEDRĪKSTI NEZINĀT XV: VARAS SPĒLES’’ – Akmens un šķembas 
Šogad kinolektorijs “Tas, ko Tu nedrīksti nezināt” pēta varas attiecības uz ekrāna un arī ārpus tā. Tās ir attiecības, kas rodas, atspoguļojot konkrēta laika un telpas politiskās norises un to ietekmi uz vienkāršo cilvēku dzīvi. Tā ir kontrole pār cilvēku pašnoteikšanās brīvību - viņu ķermeņu autonomiju un tiesībām uz brīvu izvēli. Un arī attiecības ar varu, kas risinās, uzņemot kino.  Kas notiek, kad sākotnēji atļauta filma pēc uzņemšanas vairs neatbilst tam, kas no tās ir gaidīts? Aizliegt? Rādīt? Parādīt un tad noņemt no ekrāniem? 
Šīs attiecības nekad nav vienkāršas, tāpēc arī šogad aicinām pievienoties, lai skatītos un domātu par kino ietekmi uz procesiem sabiedrībā – sešos vakaros no janvāra līdz martam. Tikšanās vieta arī šoreiz - kinoteātra “Splendid Palace” Lielās zāles mīkstie krēsli. Pirms katras filmas, kā jau ierasts, būs arī kāda īpaša lektora stāstījums par to, kāpēc par šo filmu nedrīkst nezināt. Tiekamies!
 
Akmens un šķembas (Es visu atceros, Ričard!), rež. Rolands Kalniņš, 1966, Latvija, 83 min
Restaurētās versijas pirmizrāde
Lektore: Aija Rozenšteine
Trīs draugi - Jānis, Ričards un Zigis - Otrā pasaules kara laikā tiek iesaukti karot latviešu leģionā. Viņu cīņas vieta - Volhovas purvi Novgorodas apgabalā Krievijā. Kara realitāte ir skarba, un Zigis iet bojā. Ričards pēc kara dodas uz ārzemēm, bet Jānis atgriežas Latvijā un veido dzīvi, kas neatgādinātu par kara šausmām. Tas izdodas tikai līdz brīdim, kad Rīgā atgriežas Ričards. 
“Akmens un šķembas” ir viena no divām Rolanda Kalniņa plaukta filmām: tā tika izrādīta ļoti īsu brīdi 1966. gadā, un pēc tam plašāku publiku sasniedza vien Atmodas laikā. 2019. gadā filma ir restaurēta, ļaujot pilnībā novērtēt tās eksplozīvo spēku. 
Lielajā zālē: 22.01. plkst. 19:00 
 
MAFIJAS NODEVĒJS. Il traditore. Itālija, Francija, Vācija, Brazīlija, 2019. Biogrāfiska drāma
Garums: 153 min.
Režisors: Marco Bellocchio
Lomās:  Pierfrancesco Favino, Luigi Lo Cascio, Fausto Russo Alesi
Sicīliju drebina nežēlīgs mafijas karš. Tomazo Bušeta, kāda grupējuma vadītājs, aizbēg no valsts un slēpjas Brazīlijā. Apcietināts un nodots Itālijas varas iestādēm, Tomazo pieņem lēmumu, kas mainīs mafijas vēsturi, - viņš lauž ģimenei doto zvērestu. "Mafijas nodevējs" - asa sižeta filma, iekļauta Kannu kinofestivāla konkursa programmā.
Vecuma ierobežojums: 16+
Filma itāļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. 
Kinoteātrī "Splendid Palace" no 17. janvāra!
Mazajā zālē: 17.01. seanss 17:30; 18.01. seanss 20:15; 19.01. seanss 19:00; 20.01. seanss 15:00
 
SKANDĀLS. Bombshell. Kanāda, ASV, 2019. Biogrāfiska drāma
Garums: 108 min.
Režisors: Jay Roach
Lomās: Nicole Kidman, Charlize Theron, Margot Robbie
Uz patiesiem notikumiem balstīts stāsts, kas ļauj ielūkoties visu laiku varenākās, bet pretrunīgāk vērtētās mediju impērijas “Fox News” iekšienē un vēstī par sievietēm, kuras atmaskoja un gāza no troņa tās vadītāju.
Filmas režisors ir Džejs Roučs, bet galvenajās lomās tādas zvaigznes kā “Oskara” balvas laureātes Nikola Kidmena, Šarlīze Terona un “Oskara” balvas nominante Margo Robija.
Vecuma ierobežojums: 16+ 
Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. 
Kinoteātrī "Splendid Palace" no 17. janvāra! 
Mazajā zālē: 17.01. seanss 20:30; 18.01. seanss 18:15; 21.01. seanss 15:30; 23.01. seanss 17:45
 
ĪPAŠIE. Hors normes. Francija, 2019. Komēdija, drāma 
Garums: 114 min. 
Režisors: Olivier Nakache, Éric Toledano
Lomās: Vincent Cassel, Reda Kateb, Hélène Vincent
 
Viņi dzīvo starp mums, mēs viņus satiekam uz ielas, sabiedriskajā transportā un daudzstāvu māju kāpņu telpās. Mēs nepamanām viņus, vai arī vienkārši negribam, vai baidāmies pamanīt. Tas varētu būt sižets filmai par supervaroņiem, taču viņi nelido pa gaisu un viņi nešauj no acīm ar lāzera stariem. Šis ir stāsts par īpašiem cilvēkiem, kuriem ir vajadzīga īpaša palīdzība un tiem, kuri šiem cilvēkiem velta visu savu dzīvi.
Vecuma ierobežojums: 12+ 
Filma franču valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. 
Kinoteātrī "Splendid Palace" no 18. janvāra.
Mazajā zālē: 18.01. seanss 16:00; 19.01. seanss 16:30 
 
PILSĒTA PIE UPES. City on the River. Latvija, 2020. Drāma
Garums: 118 min. 
Režisors: Viesturs Kairišs
Producents: Guntis Trekteris
Aktieri: Juozas Budraitis, Gundars Āboliņš, Agnese Cīrule, Dāvis Suharevskis, Brigita Cmuntova
Lai cik necilvēcīga nebūtu vēstures gaita, cilvēkam vienmēr ir iespēja saglabāt cilvēcību.
Viestura Kairiša filma “Pilsēta pie upes” (Piļsāta pi upis) - kinoteātros 2020.gadā!
Ansim ir nevainīga profesija - daiļkrāsotājs, un viņš ir pieprasīts pie visām varām, kas nomainās īsā laika posmā pagājušā gadsimta 30. gadu beigās. Patosa pilnos ulmaņlaikus nomaina skarbie komunistu, tad nacistu režīmi... Viņa iecerētā ir ebreju meitene Zisla, taču jaunās sievietes tēvs liek mīlai šķēršļus. Sagadās tā, ka šajā laikā Anša dzīvē uzrodas arī glītā latviete Naiga. Starp trīs varām, kas sabradā Anša pilsētu, divām sievietēm, kas plosa viņa sirdi, iespējama tikai viena izvēle...
Galveno varoni Ansi filmā atveido Dāvis Suharevskis, viņa partneri ir lieliskie latviešu aktieri Agnese Cīrule ("Homo Novus", seriāls "Sarkanais mežs") un Gundars Āboliņš ("Homo Novus", "Bille"), arī leģendārais lietuviešu aktieris Jozs Budraitis, kā arī čehu aktrise Brigita Cmuntova.
Režisora Viestura Kairiša filmas scenārijs tapis pēc Gunara Janovska tāda paša nosaukuma romāna motīviem. Kairišs filmu veido kopā ar saviem ilggadējiem radošajiem partneriem – mākslinieci Ievu Jurjāni un operatoru Gintu Bērziņu; viņu iepriekšējais kopdarbs - spēlfilma “Melānijas hronika”.
Vecuma ierobežojums: 12+
PIRMIZRĀDE kinoteātrī "Splendid Palace" 15. janvārī plkst. 18:30!
Lielajā zālē: 17.01. seanss 17:45; 18.01. seansi 13:00, 20:30; 19.01. seansi 13:00, 17:45; 20.01. seansi 13:00, 18:00  ĪPAŠAIS SEANSS ar radošo grupu 20. janvārī plkst. 18:00; 21.01. seansi 13:00, 20:30; 22.01. seanss 16:30; 23.01. seanss 18:00
Mazajā zālē: 17.01. seanss 15:00
 
1917. Lielbritānija, ASV, 2020. Kara drāma, trilleris, asa sižeta filma
Garums: 119 min.
Režisors: Sam Mendes
Lomās: Colin Firth, Mark Strong, Benedict Cumberbatch
Pirmais pasaules karš, Rietumu fronte, diviem jauniem britu kareivjiem tiek dots praktiski neizpildāms uzdevums – nokļūt ienaidnieka aizmugurē, lai nogādātu ziņojumu, kas ļautu izglābt ievērojamu skaitu kareivju no drošas nāves.
Šī ir Oscar® balvas ieguvēja, tādu filmu kā „007: Spektrs” „Operācija „Skyfall” un „Amerikāņu skaistums”, režisora Sema Mendesa jaunākā filma par varonību visapkārt esošas nāves ēnā.
Cīņā gan pret ienaidniekiem, gan pret laiku dosies Holivudas zvaigznes Oscar® balvas ieguvējs Kolins Fērts (“Karaļa runa”), Oscar® balvas nominants Benedikts Kamberbačs (“Imitācijas spēle”) un Marks Strongs (“Kingsman”).
Vecuma ierobežojums: 16+ 
Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. 
Kinoteātrī "Splendid Palace" no 10. janvāra! 
Lielajā zālē: 18.01. seanss 18:00
Mazajā zālē: 20.01. seanss 17:45; 23.01. seanss 20:00 
 
IZMISUMS. Latvija, 2019. Drāma
Garums: 75 min.
Režisors: Kārlis Lesiņš
Lomās: Kaspars Zāle, Alise Danovska, Vita Varpina, Kaspars Gods, Dārta Daneviča
Gata dzīvi ir piemeklējusi melnā strīpa – atlaiž no darba, pamet draudzene, sākas veselības problēmas. Lai tiktu ar visu galā, viņš ir spiests doties uz savu bērnības mājokli – lauku māju. Mazajā ciematā viņš satiek skaisto Miju un kultveidīgo kopienu, kuru vada valdzinošā šamane. Šī atgriešanās pārtop par mistikas apvītu psihiatrijas seansu, pār kuru Gatis sāk zaudēt kontroli. Iedomas un realitāte sāk savīties spraigu notikumu virknē, no kuras atpakaļceļa vairs nav
Vecuma ierobežojums: 16+
Filma latviešu valodā ar subtitriem angļu un krievu valodā. 
Mazajā zālē: 22.01. seanss 18:00 
 
DOKUMENTĀLO FILMU PIRMDIENAS – 
Anjēze par Vardā. Varda par Agnès. Francija, 2019. Dokumentāla filma
Garums: 115 min.
Režisore: Anjēze Vardā
Viņai bija lemts mainīt kino likumus. Vienkārša pēc dabas, dižena idejās. Anjēze Vardā - kino pasaules leģenda, tuva katram kino cienītājam, pazīstama fotogrāfe, jaunā viļņa pioniere, režisore. Viņas pēdējā filma ir citādības apliecinājums, pilns impulsu, radošuma un brīvības. Divu stundu ekrāna ceļojumā pavada Anjēzes jaukie stāsti, pazīstamās filmas, sejas un ciemi. Pērn pavasarī izcilā kinematogrāfiste atstāja šo pasauli, paguvusi parādīt savu filmu Berlīnes kinofestivālā.
Vecuma ierobežojums: 12+ 
Filma franču valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
Kinoteātrī "Splendid Palace" 20. janvārī plkst. 20:00. 
Pēc filmas Jautājumu un Atbilžu pusstunda ar kinoteātra “Splendid Palace” māksliniecisko vadītāju, kinokritiķi Dairu Āboliņu.
 
KINO BĒRNIEM – 
DŪLITLS. Dolittle. ASV, 2020
Filmas garums: 1h 33 min
Piedzīvojumu filma, komēdija, ģimenes filma, fantāzija
Režisors: Stephen Gaghan
Aktieri: Robert Downey Jr., Tom Holland, Rami Malek, Ralph Fiennes, John Cena, Marion Cotillard, Emma Thompson, Antonio Banderas, Selena Gomez, Michael Sheen, Octavia Spencer, Jim Broadbent, Craig Robinson
Stāsts par slaveno doktoru Dūlitlu un viņa draugiem - uz lielā ekrāna! Pēc sievas zaudējuma, doktors Dūlitls kopā ar papagaili Polinēziju, pīli, suni, gorillu un citiem dzīvniekiem dzīvo savā īpašumā Anglijā. Dzīvnieki ir viņa vienīgie sabiedrotie, kuri palīdz doktoram, kā nu katrs prot. Kad jaunā karaliene saslimst ar nezināmu kaiti, viņa aicina palīgā Dūlitlu. Kopā ar saviem draugiem Dūlitls dodas neticamā ceļojumā pāri tāltālām jūrām, lai atrastu kādu noslēpumiem apvītu salu. Tajā esot augs, kam piemīt spēks izārstēt karalieni. Tas būs viens raibs piedzīvojums! 
Filmu latviešu valodā ieskaņojuši: Andris Bērziņš, Akvelīna Līvmane, Rihards Zeļezņevs, Rūdolfs Apse, Dainis Porgants, Ivars Auziņš, Artis Robežnieks, Pēteris Šogolovs, Ģirts Jakovļevs, Edgars Kaufelds, Lueta Meldere u.c.
Filma dublēta latviešu valodā ar subtitriem krievu valodā.
Lai mazie kino mīļotāji iejustos “Splendid Palace” mājīgajās telpās un ērti baudītu filmu, bērni kinoteātrī kopā ar vecākiem, vecvecākiem, māsām, brāļiem un draugiem ir gaidīti stundu pirms seansa. Šajā laikā ikvienam atnācējam ir iespēja radīt savu pasauli ar GIGI Bloks – būvēt savu spēļu kinoteātri, māju, pili, pilsētu vai kaut ko citu.
Mazajā zālē: 18.01. seanss 12:00 
 
SVILPOTĀJI. La Gomera. Rumānija, Francija, Vācija, Zviedrija. Krimināla komēdija 
Garums: 97 min. 
Režisors: Corneliu Porumboiu
Lomās:  Vlad Ivanov, Catrinel Marlon, Rodica Lazar 
Bukarestes policijas inspektors Kristi ir labi iepazinis gan likumsarga, gan noziedzīgo pasauli, jo ir mafijas ziņotājs. Viņš dodas uz Kanāriju salu Gomera, lai apgūtu sentēvu svilpošanas valodu. Rumānijā viņu novēro policija, tāpēc, izmantojot šo māku, viņš varētu turpināt sazināties ar gangsteriem, lai izpestītu no cietuma Žoltu. Žolts vienīgais zina, kur paslēpti trīsdesmit miljoni dolāru. Šai dubultspēlē nodevības un maldināšanas lāde nu ir vaļā… Būs arī liktenīgā sieviete.
Filmas varoņi atrodas kategorisku viedokļu vidē, kur katrs pastāvīgi cenšas uztiept citiem savējo. Cilvēku nospriegotajās attiecībās vairs tikai slepenā valodā iespējams izteikties skaidri un atklāti. Rumāņu jaunā viļņa ievērojamākā režisora uzņemtā tumšā komēdija tika nominēta Kannu kinofestivāla Zelta palmas zaram. Filmā skan gan Karla Orfa, gan Igija Popa mūzika.
Vecuma ierobežojums: 16+ 
Filma rumāņu, angļu valodā ar subtitriem latviešu valodā. 
Lielajā zālē: 18.01. seanss 14:00; 20.01. seanss 15:45
 
BRĪNIŠĶĪGAIS LAIKMETS. La belle épogue. Francija, 2019. Romantiska komēdija
Garums: 110 min. 
Režisors: Nicolais Bedos
Lomās: Fanny Ardant,  Daniel Auteuil, Guillaume Canet, Doria Tillier,  Pierre Arditi
Uz ko tu būtu gatavs, lai agtieztos pagātnē?
Viktoram šķiet, ka labākie dzīves gadi jau aiz muguras, sieva atteikusies ar viņu gulēt kopā. Negaidīti viņš saņem piedāvājumu ceļot pagātnē, viņam tikai jāizvēlas jebkurš laiks, kurā viņš vēlas paviesoties. Viktora izvēle ir atgriezties 40 gadu senā pagātnē, laikā, kad viņš satika savu lielo mīlestību.
Vecuma ierobežojums: 12+ 
Filma franču valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.            
Lielajā zālē: 17.01. seanss 15:30
Mazajā zālē: 21.01. seanss 20:45
 
TRUSIS DŽODŽO. Jojo Rabbit. Čehija, Jaunzēlande, ASV, 2019. Komēdija, Kara drāma 
Garums: 108 min.
Režisors: Taika Waititi
Lomās: Roman Griffin Davis, Thomasin McKenzie, Scarlett Johansson, Taika Waititi, Sam Rockwell, Rebel Wilson
Neveiklais un vienaudžu atstumtais 10-gadīgais vācu puisēns Džodžo cenšas atrast savu vietu viņam tik neierastajā pasaulē. Lai kompensētu pazudušo tēvu un draugu neesamību, viņš rada sev iedomu draugu - Ādolfu Hitleru, kurš nemaz nav līdzīgs tā laika Trešā reiha vadonim. Taču reiz viņš nejauši atklāj, ka māte slēpj mājās ebreju meitenīti un drīz vien Džodžo nāksies izdarīt izvēli par to, kas viņa dzīvē ir galvenais.
Vecuma ierobežojums: 16+
Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. 
Mazajā zālē: 22.01. seanss 20:15
 
PATIESĪBA. The Truth. Francija, Japāna, 2019. Drāma
Garums: 106 min.
Režisors: Hirokazu Kore-eda
Lomās: Catherine Deneuve, Juliette Binoche, Ethan Hawke, Clémentine Grenier, Manon Clavel, Alain Libolt, Christian Crahay, Roger Van Hool
Venēcijas kinofestivāla 2019. gada filma.
Franču kinozvaigzne Fabjena dzīvo smalkā savrupmājā kopā ar vīru, uzticīgu palīgu un mazu sunīti Toto. Viņa peldas slavā, skatītāji viņu mīl.
Viņai nepatīk runāt par vecumu un vīriešiem, kuri viņu dievina un ceļ debesīs.
Viņa nopublicē memuārus un atklāj publikai savu vētraino dzīvi. Bet viņa nebija iedomājusies, ka mājās kopā ar savu ģimeni varētu pēkšņi no Ņujorkas atgriezties viņas meita.
Ģimenes atkalapvienošanās, kurai fonā ir publicētie memuāri, pārvēršas par attiecību skaidrošanu, pārmetumiem, skandāliem un patiesības meklējumiem. Un patiesībai, izrādās, ir divas puses.
Lieliska divu diženu franču kinoaktrišu – Katrīnas Denēvas un Žiljetas Binošas – spēle. Asprātīgi dialogi, romantiska mūzika. Kannu kinofestivāla laureāta izsmalcināta komēdijdrāma par ģimenes attiecībām.
Vecuma ierobežojums: 12+ 
Filma franču, angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā. 
Lielajā zālē: 19.01. seanss 15:30; 21.01. seanss 15:45; 23.01. seanss 20:30
 
PARAZĪTS. Parasite. Dienvidkoreja, 2019. Komēdija, drāma, trilleris
Garums: 132 min.
Režisors: Bong Joon Ho
Lomās: Kang-ho Song, Sun-kyun Lee, Yeo-jeong Jo
Apstākļi, kuros maz kopīgā: lepnā slavena arhitekta projektētā namā plaukst modernās pilsētvides elites pārstāvju dzīve, savukārt kādā nolaistā puspagraba miteklī savu strupceļa situāciju apņēmīgi cenšas pārvarēt trūkuma un neveiksmju vajāta ģimene. Kad liktenis piedāvā iespēju šādu ļaužu ceļiem krustoties, guvumu un postījumu apmērs nav paredzams.
Režisors radoši apvērš un nojauc žanru robežas, apvienojot melnā humora, spriedzes kino un sociālās drāmas elementus. Viņš akcentē, ka mūsdienu polarizētajā sabiedrībā kastu sistēma jeb šķiru hierarhija tiek liekulīgi apslēpta un uzlūkota kā pagātnes relikts, tomēr pastāv stingras robežas – krasi atšķirīgu aprindu simbiotiska līdzāspastāvēšana ir neiespējama. Un tam diemžēl nav alternatīvu. Toties citu vainošanas un vienkāršotu risinājumu kārdinājums gan ir liels. Kannu kinofestivāla žūrija šai filmai vienbalsīgi piešķīra Zelta palmas zaru.
Vecuma ierobežojums: 16+
Filma korejiešu, angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
Lielajā zālē: 17.01. seanss 20:15; 18.01. seanss 15:30; 19.01. seanss 20:00; 20.01. seanss 20:40 21.01. seanss 18:00 
Mazajā zālē: 23.01. seanss 15:15
 
ES - LEONARDO. Io, Leonardo. Itālija, 2019. Drāma, biogrāfija 
Garums: 90 min. 
Režisors: Jesus Garces Lambert 
Lomās: Luca Argentero, Angela Fontana, Francesco Pannofino, Stefano Ciammitti, Massimo De Lorenzo
Unikāla dokumentālā mākslas filma par vienu no diženākajiem vēstures ģēnijiem!
Šī filma ir kā ceļojums Leonardo da Vinči apziņā. Viņš ir pasaules kultūras leģenda, viens no pārsteidzošākajiem ģēnijiem cilvēces vēsturē, „pasaules galvenās gleznas“ – „Monas Lizas“ – radītājs.
Ar vismodernāko tehnoloģiju palīdzību filmā tiek no jauna radīti meistara diženie mākslas darbi.
Filma uzņemta 4K izšķirtspējas formātā un palīdz atklāt iespaidīgo cilvēku, mākslinieku, zinātnieku un izgudrotāju Leonardo da Vinči no pavisam jaunas puses!
Moderni efekti rada sajūtu, ka vērojam diženā ģēnija laiku, un pārsteidzošais ceļojums neatstās vienaldzīgu nevienu!
Vecuma ierobežojums: 12+
Filma itāļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.
Mazajā zālē: 22.01. seanss 16:00
               
SARUNAS PAR MŪZIKU 
“NĀC, IEKLAUSIES ORĶESTRĪ RĪGA! ”
Lielajā zālē 2019. gada 22. janvārī plkst. 11.00 un 13.00 “Muzikālie koki”
Cilvēku dzīvi ir grūti iedomāties bez kokiem – tie ražo skābekli un attīra gaisu; no kokiem gūstam arī siltumu, apkurinot mājas. Kokus izmantojam gan būvniecībā,  gan galdniecībā, gan… arī mūzikā. Izrādās, ka koki patiešām ir muzikāli, jo tie skan! Skan gan no koka veidota gana stabulīte, klarnete, oboja un fagots, gan ar stīgām nospriegotā vijole, kontrabass, kokle vai koncertflīģelis. Skan arī dažādie koka sitaminstrumenti. Pēc šīs muzikālās sarunas ikvienam būs pilnīgi skaidrs – kokiem ir muzikālas dvēselītes. Ieteicamas 1. – 4. klašu skolēniem un bērniem vecumā līdz desmit  gadiem.
Katram bērnam un pieaugušajam jāiegādājas atsevišķa sēdvieta.
Abonementa biļetes cena uz visiem četriem koncertiem - 12 EUR.
Abonementus iespējams iegādāties no 2019. gada 9. maija iegādāties visās „Biļešu paradīzes” kasēs, kā arī www.bilesuparadize.lv.
Organizē Orķestris "Rīga", e-pasts: orkestris@riga.lv, www.orkestris.riga.lv 
 
Kases darba laiks: Darbadienās no plkst. 15:00 līdz pēdējā seansa sākumam, brīvdienās no plkst. 12:00 līdz pēdējā seansa sākumam.
 0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas