Pieaugusi sieviete seksuāli izmantojusi desmitiem pusaudzes, Instagram un Snapchat tēlojot 16 gadus vecu puisi

 12. janvāris 2020 15:20 Ziņa

Lielbritānijas policija arestējusi 21 gadu veco Džemmu Vatsu no Londonas. Sieviete seksuāli izmantojusi vairāk nekā 50 mazgadīgas meitenes, internetā izliekoties par 16 gadus vecu puisi, ziņo britu policija.


Džemma Vatsa. Meiteņu pievilināšanai viņa izmantojusi pati savas bildes, kurās redzama zēnam līdzīgā veidolā. (Foto: MET Police)


Cietušās meitenes ir 14 līdz 16 gadus vecas. Mammamuntetiem.lv vecākus aicini regulāri pārrunāt ar saviem bērniem riskus, kas sastopami internetā!

Sieviete ar meitenēm iepazinusies interneta vietnēs "Snapchat" un "Instagram". Meiteņu pievilināšanai viņa izmantojusi pati savas bildes, kurās redzama zēnam līdzīgā veidolā - ar beisbola cepurē paslēptiem matiem, platās biksēs un džemperī. Viņas segvārds bijis "Džeiks Vatons".


Vatsa, kura ikdienā dzīvo kopā ar savu māti Londonas piepilsētā Enfīldā, sociālajos tīklos dalījusies ar dažādiem skeitborda video, izmantojusi jauniešu slengu un izteikusi meitenēm dažādus komplimentus, lai radītu iespaidu, ka ir pusaugu zēns, sarakstēs figurējuši dažādi mīļvārdiņi. Viņa no meitenēm izspiedusi seksuāla rakstura fotogrāfijas, sazvanījusies ar viņām un pat braukusi ciemos (joprojām tēlojot puisi). Jaunās meitenes uzskatījušas, ka ir attiecībās ar Džeiku.

Vatsa sociālajos tīklos izlikusies par puisi (Foto: Facebook)

Vatsa puiša tēlā bijusi tik pārliecinoša, ka dažas meitenes viņu pat iepazīstinājušas ar saviem vecākiem. Pie internetā iepazītajām meitenēm Vatsa ciemos braukusi ar vilcienu.

Britu mediji vēsta, ka Vatsa reiz bijusi daudzsološa futboliste. Metropolitēna policija izvirzījusi viņai apsūdzības 7 seksuālās izmantošanas un pavedināšanas gadījumos. Vairākas izmantotās meitenes nevēlas liecināt policijā. Kā norāda likumsargi, cietušo skaits, visticamāk, varētu sasniegt pat 50.

Vatsa sociālajos tīklos izlikusies par puisi (Foto: Facebook)

Policija uzsver, ka krāpnieces notveršana ir "dzīvi mainošs pavērsiens visām cietušajām", jo viņas tiešām domājušas, ka ir attiecībās ar sava vecuma puisi. Tagad viņas uzzinājušas, ka Džeiks patiesībā ir pieaugusi sieviete. "Daudzām meitenēm šīs bija pirmās attiecības. Vairākas no viņām ir jaunas un gluži nevainīgas. Vatsa viņas pilnībā pārņēma. Viņas bija pārliecinātas, ka draudzējas ar vīriešu dzimtas pārstāvi," stāsta policijas pārstāve Filipa Kenraita.

Vatsa puiša tēlā bijusi tik pārliecinoša, ka dažas meitenes viņu pat iepazīstinājušas ar saviem vecākiem. Pie internetā iepazītajām meitenēm Vatsa ciemos braukusi ar vilcienu.

Vatsa pirmo reizi Hempšīras policijas uzmanības lokā nonāca jau 2018.gada martā pēc tam, kad kāds ārsts izteica bažas, ka jauna meitene varētu būt attiecībās ar vecāku puisi. Jūlijā Vatsa atzinusies, ka bijusi seksuālās attiecībā ar 3 meitenēm kā "Džeiks". Policija uzsākusi izmeklēšanu, bet Vatsa nav tikusi aizturēta. Vatsai izdevies par savu identitāti apmānīt pat likumsargus. Oktobrī viņa arestēta vēlreiz, kad pieķerta vilcienā kopā ar ceturto meiteni, līdz visbeidzot pagājušā gada septembrī policija izvirzījusi viņai apsūdzības.

Avots: Jauns.lv