Ampulas – skaistumkopšanas koncentrāts tūlītējam efektam

 20. augusts 2019 7:00 mammamuntetiem.lv Raksts

Ne tikai modes pasaulē, bet arī skaistumkopšanas nozarē bieži vien parādās jauni trendi. Šobrīd ir novērota liela interese par ampulām. Savā produktu klāstā tās iekļauj ne tikai profesionālās kosmētikas ražotāji kā Mesoestetic, bet arī populāri zīmoli, kā, piemēram, Estee Lauder, Sisley. 
Bet kāpēc tad ir sacelta tik liela ažiotāža ap ampulām? Atšķirībā no krēmiem un serumiem, ampulu sastāvs ir daudz koncentrētāks, līdz ar to arī iedarbība ir padziļināta. Lielākoties jau pēc vienas ampulas uzklāšanas rezultāts būs tūlītējs. Ampulas var saukt arī par ādas glābēju stresa situācijās – pēc saules, dažādām procedūrām, negulētām naktīm utt.

Tā kā ampulu sastāvs ir koncentrēts, ar to lietošanu nevajadzētu aizrauties pārāk regulāri vai ilgstoši. Tāpat svarīgi pirms iegādes izpētīt tieši kādam nolūkam un ādas stāvoklim, tipam vai problēmām tās paredzētas. Lūk, populārākās problēmas, ar ko cīnās ampulas. 

 

Ādas elastības atjaunošanai
Tēma par mūžīgo skaistumu. Protams, ka ikviena no mums vēlas ilgāk izskatīties jauna. Šajā gadījumā jāpievērš uzmanība, vai ampulas satur vielas, kas nodrošina gan mitrināšanu, gan ādu savelkošu, nostiprinošu efektu, piemēram, kolagēnu, elastīnu, C vitamīnu, proteoglikānus.

 

Sausai, dehidrētai ādai
Ādas mitrināšana un barošana ir ļoti svarīgs ikdienas sejas kopšanas posms. Ne vienmēr ikdienas steigā mums ir laiks par to domāt. Ampulas ir līdzeklis, kas var strauji uzlabot to, par ko mēs esam aizmirsuši.


Apkārtējās vides nelaibvēlīgās ietekmes novēršanai
Mūsu sejas ādu ietekmē ne tikai UV staru iedarbība, bet arī vides piesārņojums. Īpaši, ja dzīvojam pilsētā, kur ir liela automašīnu satiksme, netālu atrodas rūpnīcas un gaisa kvalitāte nav izcila. Lai ādu pasargātu, palīdzēs ampulas, kas satur antioksidantus. 
   
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Kategorijas