Princis Harijs un hercogiene Megana šodien svin 1. kāzu jubileju un piedāvā ieskatīties kāzu aizkadros. FOTO

 19. maijs 2019 17:00 Raksts

Tieši pirms gada, 2018. gada 19. maijā, princis Harijs un Megana Mārkla svinēja savu kāzu dienu. Šodien, pieminot šo skaisto notikumu, Saseksas hercogi savā Instagram kontā publicējuši agrāk neredzētus kāzu mirkļus - to, kas palicis aiz kadra. Sirsnīgajā video iemūžināts ne viens vien mīlestības pilns brīdis.

 Savas 1. kāzu jubilejas rītā pāris savā Instagram profilā publicēja video, kurā redzami agrāk nemanīti kadri no viņu kāzām. Šādā veidā princis Harijs un hercogiene Megana ar saviem sekotājiem dalījās iepriekš vēl nepubliskotās atmiņās - melnbaltos aizkadra Instagram mirkļos no sev tik īpašās dienas. Līdz šim video jau noskatīts vairāk nekā 3,7 miljonus reižu.

FOTO: Harija un Meganas kāzu aizkulises

 

Kādā no fotogrāfijām redzams aizkustinošs kadrs - Megana kopā ar savu mammu Doriju Raglendu. Vēl kādā - smaidošā līgava ar savu mīļoto princi Hariju. Cits skaists mirklis - karaliskais pāris kopā ar ģimenes locekļu un draugu bērniem. Te redzam arī princesi Šarloti, kura raugās tieši fotoobjektīvā, un princi Džordžu.

Kādā no kadriem princis Harijs smaida objektīvā, ejot pa kāpnēm, un viņam aiz muguras - vecākais brālis princis Viljams.

Redzams arī mirklis, kā Harijs un Megana paraksta dokumentus kā vīrs un sieva.

Pie Instagram video ir paraksts: "Laimīgu 1. kāzu jubileju karaliskajām augstībām Saseksas hercogam un hercogienei. Šodien tiek svinēta Saseksas hercoga un hercogienes kāzu pirmā jubileja. 2018. gada 19. maijā karaliskās augstības apmainījās solījumiem Sv. Džordža kapelā. Dziesmu „This Little Light of Mine“ izvēlējās pāris. Ceram, ka jums patiks šis mirklis un jūs priecāsieties par iespēju apskatīt daļu no šīs īpašās dienas fotomirkļiem, kuri palikuši aiz kadra. Ziņa no hercoga un hercogienes: pateicamies par visu jūsu mīlestību un atbalstu, kuru saņēmām no tik daudz cilvēkiem visā pasaulē. Ikviens no jums šo dienu padarīja vēl īpašāku."

 
0 Pievienot komentāru


Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas