Ziedoņdārzā atjaunots bradājamais baseins

 27. jūnijs 2018 10:55 mammamuntetiem.lv Ziņa

Rīgā šovasar darbojas 11 strūklakas un vislielāko prieku par strūklakām varam redzēt bērnu acīs – tādēļ četras no Rīgas strūklakām veidotas kā bradājamie baseini, kuros bērni var droši iekāpt un draiskoties. Bradājamie baseini atrodas Grīziņkalna parkā, Esplanādē un Ziedoņdārzā.Foto un informācija no pašvaldības portāla Riga.lv


Ziemā, tehnisku iemeslu dēļ, Ziedoņdārza baseina šahtā iekļuvis ūdens, kas nodarījis kaitējumu pumpim un elektroniskajiem mehānismiem. Nepilnības ir novērstas un tagad baseins atkal darbojas.

Ziedoņdārza baseins atklāts 2015. gadā. Tā garums ir 25 metri, platums - 15 metri. Dziļums - no septiņiem līdz 33 centimetriem.

 

FOTO: Ziedoņdārza bradājamais baseins

 

Mājokļu un vides departamenta pārstāvji  uzsver, ka visās Rīgas strūklakās, izņemot kanālā peldošās un kaskādi Bastejkalnā,  tiek izmantots pilsētas ūdensvada ūdens un tā tīrība tiek kontrolēta katru dienu. Pēc nepieciešamības tiek organizēta strūklaku baseinu tīrīšana un apstrāde ar dezinfekcijas līdzekļiem.

Turklāt lielākajai daļai statisko strūklaku uzstādītas mūsdienīgas monitoringa sistēmas, kas nepārtraukti analizē ūdens sastāvu strūklakas baseinā un atbilstoši rezultātiem automātiski pievada nepieciešamo antibakteriālos līdzekļus un attīra ūdeni. Tādēļ bērnus var droši laist draiskoties strūklaku ūdenī.
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas