7 nedēļas pēc dzemdībām hercogiene Ketrīna jau atkal slaida kā niedrīte

 16. jūnijs 2018 10:00 Raksts

 Kembridžas hercogiene Ketrīna (36) trešo mazuli dzemdēja vien aprīļa beigās, taču tagad jau atkal izskatās tā, it kā vispār nebūtu dzemdējusi. Nav brīnums, ka lielākā daļa jauno māmiņu un citu karaļnama cienītāju izbrīnā iepleš acis, nesaprotot, kā viņai izdevies tik zibenīgi atbrīvoties no trešās (!) grūtniecības laikā uzņemtā svara.
Prinča Viljama sievas figūra nokļuva sabiedrības uzmanības centrā pēc tam, kad viņa nedēļas nogalē kopā ar vecākajiem bērniem Džordžu un Šarloti ieradās vērot labdarības polo maču.

Karaliskās ģimenes cienītāji cienītāji priecājās par reto iespēju redzēt Ketrīnu tik brīvā izskatā, taču daudz lielāks izbrīns bija par to, kā vinai izdevies tik īsā laikā pēc dzemdībām atgūt savu lielisko formu.

 

Nesen dzemdējušas sievietes spēj tik ātri atgūt figūru, taču svarīgi ir divi komponenti: laba fiziskā forma pirms dzemdībām un labi gēni.

Ginekoloģe akušiere Lora Spaisere, kura strādā Sieviešu veselības klīnikā, portālam Daily Mail komentējusi šo fenomenu, uzsverot: nesen dzemdējušas sievietes spēj tik ātri atgūt figūru, taču svarīgi ir divi komponenti: laba fiziskā forma pirms dzemdībām un labi gēni.

"Dažas sievietes patiešām ātri var atgūt iepriekšējo formu. Taču svarīgi, lai laba forma ir bijusi pirms grūtniecības, lai gaidību laiks norit veiksmīgi, un lai ir labs ķermeņa masas indekss," viņa uzsver. "Protams, liela nozīme ir arī gēniem. Ja mātei pēc dzemdībām svars ir ātri krities, ļoti iespējams, ka arī meitai būs tāpat."

Tomēr arī ginekoloģe pati brīnās, ka hercogienei Ketrīnai tas izdevies patiešām īsā laikā. "Ir normāli, ka vairākumam sieviešu vajag apmēram gadu, lai atbrīvotos no grūtniecības laikā uzņemtā svara." Turklāt viņa pamanījusi, ka ar katru grūtniecības reizi svars krītas sliktāk nekā ar iepriekšējo.

Lora Spaisere tāpat arī ir pārliecināta, ka hercogienes ēdienkarte ir ļoti sabalansēta, un arī tas ir devis savu artavu, lai svars tik drīz tiktu zaudēts. Nav noslēpums: kaut arī vairākums sieviešu pirmās nedēļas pēc dzemdībām pieskata, ko ēd, tomēr grūtniecības, dzemdību un mazuļa zīdīšanas laikā novārdzinātais ķermenis pieprasa papildu enerģiju, un māmiņas nereti to gūst no ne tās veselīgākās pārtikas.  

"Atteikties no visa, ko tavs ķermenis pieprasa pēc dzemdībām, ir ļoti grūti. Jo parasti gribas ogļhidrātus un palutināt sevi ar neveselīgām uzkodām. Papildus kalorijas īpaši prasās, ja bērns tiek barots ar krūti. Taču, ja spēsiet iztikt ar veselīgām uzkodām un ēst sabalansētu pārtiku, lieko svaru nometīsiet ātrāk."

Atgādinām, ka Kembridžas hercogienes Ketrīnas trešais dēls Luiss piedzima šā gada 23. aprīlī. Viņas un prinča Viljama ģimenē jau aug trīs gadus veca meita Šarlote un dēls Džordž, kurš jūlijā svinēs 5. dzimšanas dienu.

Informācija no portāla Jauns.lv

 
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas