Dzemdībās panikai nav iemesla!

Dzēsts lietotājs

Uzskatu, ka virietim dzemdibas NAV jabut klat! Ir lietas, kuram japaliek noslepuma. Sievietei ir SVARIGI, lai blakus atrastos SAPROTOSA vecmate kada bija man. Galvenais, klausit vecmates noradem - nekrist izmisuma!!!

Dzēsts lietotājs

nu - pateikt un izlasīt ir viens, bet vai tajā brīdī tāds padoms vispār paliek prātā?......
katram sava pieredze! :)

kāpēc kaut kādi noslēpumi jāveido? ja ģimene, tad ģimene.un ja tētis to grib pats? galu galā, tas ir arī viņa bērniņš.... tas ir ģimenē ABIEM jāapspriež, kā labāk gribas abiem, nevis tikai klausīt, ko kāds ticējums saka...


 veiksmīgi :)

Dzēsts lietotājs

Protams ka vīrietim nav jābūt dzemdībās klāt!!! Kas tas par sviestu!!! Sieviete taču dzemdē!!!! Viņam tas nav un nebūtu jāredz 

Dzēsts lietotājs

ir vai nav jābūt- tas paliek katra pāra ziņā. man arī pirms dzemdībām mēģināja iestāstīt- ko tad viņš tur darīs, tik traucēs..neko jau plīdzēt nevar.. tad nu sarunājam- kad pienāks laiks redzēs- jo pirmais bērniņš.. es taču nezināju, kas un kā būs.. :) zināju tik to, ka nekas jau nenotiek ātri.. paies vairākas stundas- un līdz dz. zālei norunājam, ka būsim kopā. 

kad pienāca tā laimīgā diena- bija kopā līdz galam, vnk neļāvu nemaz vīrietim iet prom- tik ļoti palīdzēja, kad roku pieturēja, muguru pamasēja, ūdeni padeva- ticiet man, tas palīdzēja :) .. un ja attiecībās viss ir kārtībā, tur nav nekādi noslēpumi..

protams, dzemdības nav izklaide- tas ir grūts darbiņš māmiņai un bērniņam un ir labi, ja tētis var piedalīties mazuļa pirmajā svēršanā, mērīšanā, un ģerbšanā, bet māmiņa tikmēr atpūsties.. :)  

Kategorijas