Bērnu apģērbu kolekcija "Ziemeļnieciskais Mantojums" parādīta mazajiem modes cienītājiem. FOTO

 22. marts 2016 16:35 Ziņa

19.martā Latvijas bērnu apģērbu zīmols HEBE piedalījās Latvijas Modes nedēļas ietvaros notiekošajā “Modes manifestācijā”, un apmeklētājiem ar prieku piedāvāja savu jaunāko rudens/ziemas kolekciju “Ziemeļnieciskais Mantojums” jeb “Nordic Heritage”Bildes no Wolfstudio (fashion & art photography/ videography)


Šajā kolekcijā HEBE eksperimentē ar audumiem un faktūrām, paliekot uzticīgi dzīvnieku apdrukām un dabīgajai kokvilnai. Cenšoties apvienot mežonīgo ar smalko, HEBE piedāvā ērtus ikdienas apģērbus ar dažiem šikiem akcentiem. Bodiji, legingi, kleitas, mohēras mēteļi, mākslīgās kažokādas jakas – katrs atradīs savai gaumei piemērotāko! “Nordic Heritage” kolekcija februārī tika prezentēta pasaules lielākajās bērnu preču izstādēs Parīzē un Kopenhāgenā, un guva augstu novērtējumu un atzinību no izstādes apmeklētājiem.

Šīs kolekcijas apģērbi būs pieejami veikalos no 2016.gada augusta. Kolekcijas dizainu autore ir Inga Blumberga, apdrukas veidojusi Līga Kitchen un Sanita Simtniece.0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Kategorijas