Foto: Shutterstock.com


Ģimenes koku stādīšana

 05. jūnijs 2018 7:55 Raksts

Katram ģimenes loceklim savs koks, kas aug, kuplo un zied reizē ar tā saimnieku – šī ir tradīcija, ko vērts kopt no paaudzes paaudzē. Koka stādīšanai nav obligāti jānotiek bērna kristību laikā, tam der jebkurš laiks.Katram ģimenes loceklim savs koks, kas aug, kuplo un zied reizē ar tā saimnieku – šī ir tradīcija, ko vērts kopt no paaudzes paaudzē. Koka stādīšanai nav obligāti jānotiek bērna kristību laikā, tam der jebkurš laiks – arī tad, ja mazais savu koku prot apliet un aprušināt jau pats. Arī tad, ja koka saimniekam saradies jau krietns bērnu pulciņš! Starp citu, lieliski, ja šo dzimtas tradīciju aizsāk vecvecāki, dāvinot bērniem un mazbērniem kokus.

Kokiem piemērotākie stādīšanas laiki ir pavasaris un rudens, konkrētāk – skujkoku stādīšanai optimālais laiks pavasarī ir no aprīļa vidus līdz maija sākumam, savukārt rudenī no augusta beigām līdz septembra vidum. Lapu kokus pavasarī stāda no aprīļa vidus līdz maija vidum, rudenī - no septembra sākuma līdz oktobra vidum.

Kurus kokus stādīšanai izvēlēties? Der jebkurš, kas pašam vislabāk patīk, taču izvēlei var izmantot arī Koku horoskopu. Izdrukā to! 
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti
Lasi vēl


Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, boolean given in /data/web/root/lib/art.php on line 1256