Eksperte skaidro, kāpēc Keita Midltone pēc dzemdībām izskatās satriecoši

Dzēsts lietotājs

Jāsmejas-eksperts vajadzīgs.Laimīgas sievietes vienmēr izskatās satriecoši.It kā pēc dzemdībām vajadzētu izskatīties pēc nošņurkušas šļuras

Dzēsts lietotājs

man otrās dzemdību sāpes sākās ap 14, izsaucu ātros tā kā man slimnīca bija ļoti tālu gandrīz pat līdz dzemdību zālei nepaspēju aiziet. Meita jau 17:17 bija klāt.vakariņas bija nokavētas tāpēc vēl tīri žirgta gāju uz slimnīcas kafejnīcu paēst(sarunaju lai cita mamma pieskata mazo). Takā nevajag domaat ka visām sievietēm dzemdības ir šausmīgākās mocības.

Dzēsts lietotājs

ja mani kāds būtu saģērbis speciāli dizainētā kleitā,uzlicis grimmu un sapucējis matus,es ar būtu bijusi gatava iet uz balli uzreiz no zāles! Nebiju nedz piekususi,nedz izmocīta! Viegls sportiņš vien bija!

Dzēsts lietotājs

lai gan ar otro bērnu man dzemdības nebija ātras un bija plīsumi, tik un tā var staigāt un mani te īrijā arī izlaida ātri, mazais piedzima 2os naktī un mājās biju 2os dienā! Turklāt vismaz man kad ierudziju dēliņu momentāli aizmirsās visas sāpes un bija tieši enerģijas pieplūdums un laimes sajūta! un tieši tā, ja ir vēl privātie frizieri un grimētāji, tas ir tikai normāli, ka viņa izskatās labi! :)

Saistītie raksti

Kategorijas