Ļausim bērniem dzert ūdeni! Arī stundu laikā

Dzēsts lietotājs

 Ne vienmēr skolotāji ļauj skolēniem padzerties stundu laikā, uzskatot, ka šai nodarbei ir paredzēti starpbrīži. Jācer, ka ar laiku ūdens pieejamības nepieciešamības jautājumā valdīs pilnīga vienprātība skolotāju un vecāku starpā.
To var uzrakstīt tikai tas, kurš reāli nevada mācību stundu! Iedomāsimies situāciju: Jānītis ceļ roku , jo vēlas padzerties. Stunda tiek pārtraukta, jo skolotāja taču atļauj bērnam iet padzerties. Jānītis pieceļas, pieiet pie skapīša, kurā ir 25 krūzītes un tās grūstot meklē savējo. Paldies Dievam atrod ātri , atver krānu, piepilda pilnu krūzi, padzeras, izlej atlikumu izlietnē, atkal ieliek krūzi skapītī. Nedomājiet, ka šajā laikā, kamēr Jānītis dzēra, turpinājās stunda - visi skolēni skatījās, ko Jānītis dara. Klasē ir vēl 24 skolēni, kuri tieši tagad vēlas padzerties, bet ne jau reizē, rindas kārtībā Skolotāja ,protams, ļaus bērniem padzerties!  Jautājums : kad turpināsies mācību stunda?

Dzēsts lietotājs

Rudīt, kaa ar iespeeju, ka katram beernam ir sava uudens pudele? Vai arii tad vinam buutu jaacel roka un jaajautaa skolotaajai, vai driikst padzerties? 

Dzēsts lietotājs

Vēl variants, ka katram bērnam pilna ūdens krūzīte stāv uz galda, ja tukša, starpbrīdī uzpilda ;)
Un nestāstiet, ka bērni to vien darīs, kā ūdeni izgāzīs vai laistīsies. 

Saistītie raksti

Kategorijas