Pirms bērna ienākšanas ģimenē treniņnolūkos jāiegādājas suni. Vai tiešām tā ir?

Dzēsts lietotājs

Suņus lai iegādājas pārliecinātie childfree un viendzimumu partneri. Kad ģimenē parādās bērns (vai bērni) tam vairs neatliek ne laika, ne spēka. Nevaru iedomāties, kā argajā ziemas rītā jāiet staigāt ar suni, atstājot zīdaini mājās. Vai ņemt jaundzimušu bērnu lietū un vējā? Bet vienalga, kamēr sīko pienācīgi saģērbj, suns jau būs aptaisījies. Un visi tie stāsti, ka suns vai kaķis paliek greizsirdīgs un bērnu sakropļo... brr... Turklāt sunim vai kaķim jāpērk gaļa (vai speciālā pārtika, kas nebūt nav lēta). Nu nē, es pat teiktu, ka ir pretēji - ja pāris plāno nākotnē bērnus - tad suņus vai kaķus noteikti NAV jāiegādājas. Varbūt vien kādu grauzēju.

Dzēsts lietotājs

Ja cilvēks/ki ir atbildīgs, tad bērns un dzīvnieks savstarpējo mijiedarbību netraucēs un tas nebūs rādītājs ģimenes izjukšanai vai kādām citādām problēmām. Gluži otrādi, ja pieaugušie parāda, ka rūpējas par to, ko pieradinājuši, tad arī bērnā tiks ieaudzināta atbildības sajūta. (varētu piekrist apgalvojumam, ka pirmajam ģimenē vajadzētu ienākt bērnam, jo nereti dzīvniekiem grūti pieņemt jauno ģimenes locekli, bet arī tas jau nekur nav skrāpēts)

Neredzu problēmu bērnu "izvest" ārā lietus laikā. Jo pareizs ir teiciens- nav nepiemērotu laikapstākļu, ir nepiemērots apģērbs.

Dzēsts lietotājs

 Piekrītu Santai. Mums bija tā, ka suns bij pirms bērniem. Bet tikai tāpēc, ka ilgi nevarējām sagaidīt bērniņu, bijām jau gandrīz cerības atmetuši. Taču tagad bērns ar suni ir labākie draugi - viss ir atkarīgs no suņa audzināšanas

Saistītie raksti

Kategorijas